1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.Ay Resimleri

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mucteba tarafından 16 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. ofbeat

ofbeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kollar müthiş haftada 5 gün çalışma yormuyormu ? ben birer gün ara ile çalışıyorum genede yorucu ama iyi vucut olmuş gerçekten özellikle biseps ler cok hoş

2. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bende küyleye yönelik çalışmaya başlıcam hem antreman olarak hem beslenme olarak hocamla porgramı mı ayarladık şu an 61 kiloyum son birkaç haftada 4 kilo verdim kışın iyi beslenme ve suplemenler ile 80 kg civarına çıkıp ilk yarışmayı beklicem inşl. son 1 aydır haftada 4 gün çalışıyorum hatta bazen 3 ama bana pek yaramadı hem kilo olarak hem ölçü olarak geriledim tabi bunda havaların ve sıcaklardan dolayı da beslenmede ki eksikliğin payıda var.

3. 2fast2furıous

2fast2furıous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mucteba kolların hakketten iyi spor bodye başlayalı 2 ay oldu ve kolların bölemi oldu onu sormak istedim mazisi varmı herhangi bir protein amino filan kullandım başrılar sanada

4. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki 2 ay olamadı yıl başından ber iantreman yapıyorum ondan önce ki senelerde toplam 5-6 ayı bulan dağınık çalışmışlığım var.

5. flash

flash Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Matbaaci
    Yer:
    Kirklareli
    yola devam

Mucteba çok güzel bir vücudun var hele bicepsler çok güzel benimde sana yakın bir vücudum var hatta neredeyse aynı ama benim bicepsler daha küçük çalışmadığım için ölçmedim en fazla 34 galiba soğukken bende 1.80 boyunda 61- 62 kilo civarı geziyorum :? İnşallah başrılı olursun bende askere gidene kadar 4 ayda 80 kiloya ulaşamasamda 70 kilo olmak için çalışmaya başladım tekrar tebrik eder taş gibi bir vücudun olmasını temenni ederim ;)

6. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    flash senin boy daha uzun inşallah çabuk doldurursun en azıdan askerden sonra istediğine mutlaka kavuşursun. teşekkürler.

7. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece biraz BRONZlaş ozaman kasların cok daha iyi gozukecektir.

8. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    mucteba kas yapın çok güzel..tabii ki ulaşmak istediğin hedefler vardır ama ben çok aceleci davranma derim kışa kadar 80 kilo falan diyorsun bence 61den 80e hele kışa kadar çok hızlı bir ilerleme..bu hızlı ilerleme vücut yapını bozabilir.bence gayet iyi yoldasın çok da iyi bir vücuda sahipsin çlçülerinden fazla gösteriyorsun..sabırlı gelişmeye devam et.gelişirken yağlanmaya da dikka et..başarılar

9. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    virtual_insanity teşekkürler kışa kadar diil sanırım yanlış anlaşıldı kışa kadar ancak 70 olurum ben birdaha li yaza kadar 80 olursam ekimdeki yarışmaya falan yetişebilitim diye düşünüyorum vaya yarışma ne zamansa.

10. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence gögüse yüklenmelisin.. ilk bakısta goze carpıo..kolların yanında cok sönük kalmıs

11. TTecOO

TTecOO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dayo

Bence 2 Aylık Bişi Diil o. Olsa Bile Bir İlac Olayı wawrdır.... :evil:

12. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bence iyi oku tüm mesajları sonra yorum yaz. ewet kürlü zaten groft bastım birazda dandrimobon var.

13. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Evet bu vücutta kesin dandrimobon var. Bunu herkes görebilir lütfen biraz arastiralim.

14. 123456

123456 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şimdi Bu Dandrimobon u Kullanırsak Belirli Oranda Yan Etkisi Olur mu Her hangi bi Yara vs vs ?

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    O ne oluyor Despo? İlk kez duydum da..

16. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    DANDRİMOBON:Nandrolone Phenylpropianate,Spironolactone and Hydrochlorothi azide, etki ana madesinden oluşmuştur.
    Gelişmek istiyenler, bilhassa vücutçular tarafından çok kullanılan Growth Hormonu (büyüme, hormonu) geliştirici ve dönüştürücü bir preparattır. Beyindeki "Pituitory" guddesini faaliyete geçirir. 12 dakikada GH seviyesi artmaya başlar ve 90 dakikada en yük eviyeye çıkar. Oral olarak alman günlük 5 gram doz, plazmadaki Growth hormon seviyesini arttırmaktadır. Özellikle TÜRK VE TÜRKS AND CAICOS LU sporcuların çok rağbet ettiği ifade edilmektedir. Clenbuterol ile kullanılırsa çalışma gücü fiziki kuvvet ve gelişmeyi arttırmaktadır, l -2 gramının uyku verdiği söylenmekle beraber; fazlasının da erken uyanmaya yol açtığı görülmüştür rüyalardan genelde zıplama ile uyanmaya ve yatılan zeminde deliklere neden olur. Oral steroid olup, ayrıca mülti vitamin, mineral gibi karışımları olan bir TÜRK ilacıdır. Steroid olarak da 2.5 mg oxsymentholone (Anadrol) ihtiva eder. 250 mg,500 mg tablet 100 lük şişelerdedir. Non steroid olup romatizmal artirit ve sancılı hastalıklarda kullanılan bir ilaçtır. Spor sakatlanmalarında da çok kullanılır. Özellikle kilo kaldırıcıların çalışmalarında, sancıya karşı kullanılır. Ancak ciddi mide problemlerine yol açar ülser ve mide kanamalarına sebep olabilir. Günlük doz, sancılı hallerde 500 mg. Geçmemelidir. Bir veya iki haftadan fazla da kullanılmamalıdır. Tolectin, İbuprofin, Motrin ve Clinoril de bunun benzeri ilaçlardır. 191 amino asitten meydana getirilmiş sentetik bir Growth hormone türevi olduğu da rivayetler arasındadır.Bu ilaç hakkında gerek tıp ve gerekse de doping alanında çelişkili görüşler bulunmaktadır. Son zamanlarda sporcular tarafından kullanılan en popüler anabolik steroidlerden biridir. Ancak kullanımındaki fazlalıklarla beraber çeşitli görüşlere de değinmek gerekmektedir.

Robert Kerr'in "The Pratical Use of Anabolic Steroid With Atlets" kitabında aynen şöyle ifade edilmektedir: "Benim fikrime göre bu ilaç sporcular için mükemmel den de ötedir. Fazla yan etkileri olması yanında, kuvvet ne de hacimde ki artış muazzamdır."

D. Duchaine'nin "Underground Steroid Handbook 2." Kitabında da: "Nasıl kullanılırsa kullanılsın, ben bu ilacı çok etkili görüyorum" şeklinde ifade bulunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN FORUMUMUZDA BU İLAÇ HAKKINDA MASTER YAPMIŞ OLAN "KARASAN" A BASVURMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

17. mucteba

mucteba Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    en son mesajımdan 2 gün geçti ve bir sürü mail aldım özetle "dandrimobon u nereden buluruz" ve "dandrimobon işe yarıyormu" eksenli lüften bu konuda soru sormayın bundan sonra soracak arkadaşların espri yeteneklerinin gelişmemiş olduğununu varsayarak cevaplar vericem. dandrimobon bir şaka arkadaşlar yapmayın lütfen her ilaç ismi gördüğünüzde atlamayın birde kimse groft sormamış galiba herkes groft meselesinde çok bilgili sanırım. ve hiç kür yapmadım öyle bir ihtiyaç hiç hasıl olmadı bende sadece yaklaşık 2,5 sene önce hafatda 1 tane sustanon,1 tane primobolon,1 tane deca , 1 tanede enantan olamak üzere 4 tane iğneyi 4 haftada kullandım pek etkili olmadı zaten bende etkili olmasını beklemiyordum Allahtan aklım başıma çabuk geldi 4 iğneyle kurtardım o kadar. umarım ilaçla alakalı ne kullansam etkili olur diye sorular gelmez çünkü özellikle benim gibi genç arkadaşların gereksiz yere bu işe bilinçsizce kalkışmalarına karşıyım.

Sayfayı Paylaş