2 ay Diyet ve 1 ay egzersiz sorum olucak ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sopcast91 tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    Beyler 2 ay boyunnca sadece 2 tabak yemek yiyorsam 1 tabak yedim ve 1:30dk -2 saat yürüyüş vs koşu fln yaptım tabiki koşu parkında :) 2 ay boyunca yaptığım diyet ve spor ile 86 kilodan 68 kiloya düştüm . Tabiki sağlığıma zarar gelmişmi diyede 2 haftada bir kan vs gibi tahlillerimi yaptırdım ve gerçekten kolestrolümde çok büyük bir düşüş oldu bütün tahlillerim çok iyi bir şekilde gelişim gösterdi.Fakat ben 1 ay boyunca son 1 ayda biraz hacim işine merak saldım kendi çapımda tabiki :) Çok küçük ve zayıf kalmıştım açıkcası :) baktım çok kötü bir görüntüm oldu başladım protein ile beslenmeye biraz araştırma yapmıştım tabiki ne yememk gerektiğiyle ilgili .1 ay tabiki az bir süre bunun için belkide yorum yazmıcaksınız fakat bu sne lise sona geçtiğim için derslere önem vermem lazım dı bende tatili değerlendirmek amaçlı birşeyler yapıyım diyordum :) yaptım oldu:) Sorunum olacak demiştimya işte sorunum şu biraz heralde göğüs ve omuz kısmını fasla yüklendim çok şişti fakat omuz neysede göğüs bölgesi ser bayağı set oldu fakat şekil olarak kötü duruyor tshirt felen giyince baya belli oluyor arkdaşlar fln daha ne istiyosun fln diyorda açıkcası hoş deil yada ben sevmiyorum size tek sorum alt göğüse nasıl şekil verebilirim birde dediğim gibi çok fasla sürem olmıcak :) Fotoları alta koyucam kendim çektim tam bilmediğim için nasıl foto çekileceğini bişiler yaptım :) yorumlarınız esirgemeyin alınmam ve gücenmem sonuçta az bir süreçde olmıcak bişi doğru bişi deil yaptığım ama süre kısıtlı ilerde devam ettirceğimi granti edebilirim :) birde vucudum düzgünlerşmişmi eski fotolarım yok o yüzden yenilerini koyucam :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 15 Ağustos 2012
  2. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    yorum yapın biraz beyler 3 ay az bir süre biliyorum ama zamann az .s

3. brhmcr

brhmcr Guest

Yorum yapayim, siradan normaal bir vatandas vucudun var. Yeni baslayanlar formundaki sabit basliklardan evde uygulanacak program ve beslenme ile 6 ay idman yaptiktan sonra gelisimini paylasmani tavsiye ederim. Gogus noktasi ise afedersin ama gogus yok ki atini sekillendireceksin. Once biraz gogus hacmi sonra alt kismi sekillendirilir.

4. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    peki bir şey sorucam göğüs yok demişsin bu şişlik ve aşırı sert olmasının bir sebebi olabilirmi acaba ?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Daha once hic idman yapmadigin icin 2 ay yapilan idmandan sonra varolan kaslarin gergin hale gelmesi normal. ayrieten bir sertlik gogus ucunda var ise doktora gozukmeni tavsiye ederim.

6. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    göğüs ucnda yok ama doktora gittim biraz şaşırdı .d ama çok saol ilgilndiğin için birde hzr seni bulmuşkn soroyum bn babam sayesnde barfiks ve şınav çekmeyi çok sevn bir insnm barfiks çeksm çkmemn faydası varmıdr ve devm ediyimmi

7. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle mesajlarinda Turkce'ye dikkat etmeni tavsiye ederim, barfiks, sinav cekmen iyidir.

8. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    evet haklıaın fakat telefondan ancak bu kadar oluyor.

Sayfayı Paylaş