2. ay antrenman programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aylak35 tarafından 21 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aylak35

aylak35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2. ay antrenman programı çalışıyorum 1. gün göğüs kol 2. gün omuz sırt ve bacak.Ancak şöyle bir sorum olacak vücudum endomorf yapıda araştırdığım kadarıyla 1.70 boy 93 kiloyum şu anda.Bacak boy uzunluğum kısa olduğundan olacak herhalde hocam bacak antrenmanı yaptırmadı hiç.Sizce yapmalımıyım yoksa bacağı sadece ince mi tutmak gerekir böyle bir vücut yapısı için

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bacak her vücütcunun çalışması gereken bir kas grubu

vücudumuzun yarısı bacaktan oluşur bizi tüm gün taşıyan bir bölge neden es geçilir?

çalışınca hemen hacimlenicek anlamına gelmıyorki

şekle girere bacaklarınız daha sıkı daha lifli gözükür.

ve en önemliside bacak vucudumuzda en fazla buyume hormonu salgılayan bolgemızdır

yanı bacak calısırsanız dıger bolgelerınız daha hızlı gelısır.

aylak35 ve demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yok öyle değil,yanlış düüşünüyosunuz...

Bence sizin vücut olarak üst tarafınız fazla gelişmemeiştir,ve üst tarafı geliştirip daha sonra bbacak kısmına geçeemyi düşünmüştür..Yoksa cilade'nin de deidği gibi sonuçta bacak çok önemli..bu kısa veya uzun a bakmaz her türlü çalıştırılmalıdır...

aylak35 ve Cidade de Deus bunu beğendi.
  4. aylak35

aylak35 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet demircan256 obeziteye yakın birisi olarak vücut ta ne üstte ne de altta yapı olarak hiçbirşey yok:)Zararın neresinden dönersek kar artık önümüzdeki antrenmanlara bakıcaz genel olarak cok tekrar az agırlık çalışıyorum fit bir vücut için(kasları parçalama amaçlı) böyle iyi olacağını düşünüyorum günde en az 40 dk kardiyo çalışıyorum nabız kardiyo sırasında sürekli 130 ve üzeri oluyor.Forumda yeniyim ancak uzun süredir takip ediyorum hemen hemen her türlü bilgiyi buradan öğrendim dahada öğreneceğim çok şey var

demircan256 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Aynen aylak...elimizden geldiği kadar paylaşımlarımızı yaparız ..bizde bir anda öğrenmedik birçok şeyi :)

aylak35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş