2. Ayımdayım Sormak İstediğim Bi Kaç Şey Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yherhrew tarafından 10 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yherhrew

yherhrew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vgde 2. ayımdayım başladığım andan itibaren whey kullanıyorum ilk 3 ay gereksiz demişler ama aldık işte neyse sormak istediğim soru ise 3. ayda wheyin yanına başka bi supplement eklemek istiyorum araştırdığım kadarıyla aminoasit veya bcaa almayı düşünüyorum sizin öneriniz nedir ?

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Benim sana tavsiyem, ilk 8 ay whey ile devam et. Tam olarak bu spora alis.Ondan sonra zaten neyin gerekli oldugunu kendin goreceksindir. Whey disinca kreatin iyi bir secim ama bence erken. Onun icin en azindan 8 ay whey ile devam et sonra creatin eklersin. Ayrica Optimumun wheylerinde birinde olcek basi 5.5 otekinde ise 8.8 gram BCAA bulunmakta. Ve supplement yerina daha fazla dogal beslenmeyi nasil artirabilirime yonel. Her seyine duzgun yapmaya baslayinca o zaman supplement kombinasyonuna girebilirsin bence.

3. yherhrew

yherhrew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Düzgün beslenemiyorum şu an açıkçası o yüzden sordum sabah kahvaltı yapamıyorum midem bulanıyor daha sonra okula giderken geri çıkarıyorum o yüzden sabah aç gidiyorum okulda simit vs. yiyorum okul zaten 3-4 gibi bitiyor işte gelince yemek yiyorum bide spordan gelince yiyorum beslenmem iyi değil anlayacagın kadarıyla aslında bi yandanda almassam içimde kalır :D wheyin yanında creatine erken diyorsun onun yerine ne alayım sence ? Bu arada ekleme yaparak bişey daha sormak istiyorum ben haftanın 5 günü spora gidiyorum bazen 6 oluyor ama hiç yorgun hissetmiyorum birde böyle yoğun yapınca kas yakma olasılıgı varmıdır.

4. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Haftada 4 gun spor yeterli bence. Ama her gittiginde knedini tam olarak ver antremana. Kendini kandirma. Yalandan calisip eve gitmeye calisma. Ben bunu yaptim bi kac hafta. Ama insan sadce kendini kandiriyor. Su anda her antreman sonra kendimi muhtesem hissediyorum, cunku herseyimi vererek calisiyorum. Hangi kas grubu olursa olsun. Sabah kavalti yapamiyorum diyorsun. Bunun icin bir doktora gorun, safra da veya baska bir organinda sorun olabilir. Kahvalti sart. Parani supplementlere degil, beslenmeni iyilestirmeye harcamaya calis. Simit yiyerek bir yere varamassin. Psikojik olarak etki istiyorsan wheyine 3-4 gram creatin monohydrate karistir oyle ic. Guc artisi da saglayacaktir. Ama dedigim gibi onceligin beslenmeni duzeltmek olsun. Dedigim gibi doktora gozuk ve sorununu anlat. Yediginin disari cikmasi normal bir durum degil.

5. yherhrew

yherhrew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam teşekküler aynen psikolojik açıdan creatine koysam iyi olur ama güç artışı değilde kasları geliştirme açısından yararlı olan bi supplement olarak ne koyabilirim

6. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    guc artisi demek daha fazla agirlik demek. daha fazla agirlikta daha fazla kas getirecektir sana.

Sayfayı Paylaş