2.ayıma 1 hafta kala

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fiko444 tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle şunu belirtmeliyim ki site sayesinde çok şey öğrendim emeği geçen herkesten Allah razı olsun
    evet ben yaklaşık 3 haftadır body yapıyorum salonda ki hocamız esasında hiç body yapmamış bir kick box hocası ilk ay salona gelen herkese yaptırılan duvarda asılı duran programı yaptım.Şimdi 2. ayıma girerken bir program arayışına giriştim Sitede 2. ay yapabileceğim 2 program buldum birisi flexor hocamızın yazdığı 2. ay programı diğeride https://www.bodyforumtr.com/vucutgelistirme/yeniler-icin-maksimum-yuklenme-a131.html burada ki program uzatmadan ölçülerimi yazayım boy :177 kilo 67 omuz:106
    göğüs:93
    baldır:37
    bacak:51
    kol:34
    bel:90
    göbek:85
    ö.kol:28
    bilek:16
    bir sizlere sormak istediğim bir konu daha var benim vücudum biraz yağlı gibi bundan dolayı set tekrarlarını nasıl yapayım diye hocama sordum hocam ise bana vücudumun yağlı olmadığını fakat daha önce spor yapmadığım için etimin yumuşak olduğunu söyledi yani onlar yağ değil yumuşak et dedi bu benim aklıma pek yatmadı mümkünmü böyle bir şey ?

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    tavsiye de bulunacak kimse yok mu ?

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Lütfen sabırlı olunuz.
    Uygun olduğunda üyeler cevap verecektir.
    Forum kurallarını okumanız ricamdır.

Draqo ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş