2.5 Aylik calismam...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kurtman76 tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kurtman76

kurtman76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar ilk ayimi 2.5 kglikl dambell calisarak gecirdim gelisimim durdu derken indirimden bir kombinasyon aldim. Kombinasyon dedigim aletde vücut gelistirmecilerin avrupada tavsiye ettigi bir mekanizma. Bütün kas sistemini calistirmaya uygun kalvuz kullanima uyarak kesin 3 ayda gelisim verir diyor. Etkisini farkettim ama bir yere kadar.

Ilk basladigimda 69 iken simdi 72 kg 3 kilo aldim. Ramazan ayindan diye düsündüm. Malum oruclu iken pek fazla hareket etmem ama iftardan sonra sporda iken cok ter akitarak hareket ederim. Yani kilo almamam lazimken aliyorum. Beslememi forumda kilo alamamaya yönelik olarak düzenli beslenmeye calisiyorum kullandigim hersey light. %0,1 fit süt peynir yogurt. Vs iceceklerimde dahil. Ek olarak l-cartine kullaniyorum ama cok düsük seviyede. HAp halinde spordan önce kullaniyorum. Profesyoneller icin degil normal eczanelerde satilan spor sirasinda yagi yakimda yardimci gibi birsey terlemeye ona bagliyorum. Yinede vücudum cok yagli ve gelisimim nerede ise durmus. Supplementlere ne zaman geceyim. Tavsiyeleriniz dogrultusunda yag yakiminda hangi supplementleri kullanmaliyim?

Ekli Dosyalar:

2. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Eger sadece sizin resimlerinizin gosterildigi, kendinize ait bir baslik istiyorsaniz resim ekleme kurallarina uymaniz zorunludur. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız.

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş