2.5 Ayda 27 Kilo Verdim Bir Bakarmisiniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ribery tarafından 30 Ekim 2005 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ribery

ribery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum bu da ilk msjım daha hepinizin tavsiyelerinizi bekliorum..başlığımdada yazdığım gibi 2 buçuk ayda 27 kilo verdim üstelik body yapmaya devam ettim bu süre içerisinde fakat tabi şekil yapamadım ama hala yaşıyo olmanda güzel diyenler war aslında :) neyse bu olayın üzerinden yaklaşık 5 ay geçti we nerdeyse normal olarak besleniorum artık ve kilo almadım tekrar genelde böyle rejimlerde kilo alıncağı söylenirdi ama hala aynı kilodayım..benim size sorucvağım şey şu ben body e devam ediyorum etmesine fakat daha da kilo vermek istiyorum kilom şuan 83 boyum 1.80 sizce bu 27 kilo verdiğim diyetlemi devam etmeliyim yoksa uzun zamana yayıp herşeyden az az yiyerek body ve cardio ile mi kilo vermeye devam etmeliyim cvplarınızı merakla bekliorum

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    Re: 2 buçuk ayda 27 kilo verdim bi bakarmıs&#30

foruma hoşgeldiniz...2 ayda 27 kg vermek aslında çok fazla...ama hala kg vermek istiyorsanız, 2.yöntem ile kg vermeye devam etmeniz en uygunu...vücuda fazla yüklenmişsiniz çünkü...body ile cardioyu aynı günde yapmayın şimdilik...ayrı günlerde yapın...

3. kemalyesildal

kemalyesildal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    iki ayda hangi dietle bu kadar kiloyu verdiniz?

4. ribery

ribery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum bilinen bi diet yaptıım söylenemez aslına bakarsın olayın kafada bittiğini gördüm yani açlık die bişey hissetmemeye başladım eskiden 8 öğün ve 2 şer 3 er yerdim kiilo verirken günde 2 öğün ve birinde yarım kepek ekmekli beyaz peynirli tost yedim sabah akşam üstü 5 te de salata bukadar

5. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    çok dengesiz bir diyet yapmışsın. sakın buna devam etme. kalori alımı düşürülebilir ama sen yok etmişsin. sağlığından olma ve sürdürme o dieti. millete yeme denir sana ye dicez. çünkü vücudun da bazı ihtiyaçları vardır ve bunları bir yere kadar anlatabilir bize. yasemin dalkılıçın 3 dakka nefes tutabilmesi bunun zararsız olduğunu göstermez.
    günde en az 2 - 3 yemek kaşığı zeytinyağı tüket, böylece yağda eriyen vitaminleri alabilirsin. az öğün zayıflatır ama sağlıksızdır. günde en az 4 öğün ye. yağsız yersen kesinlikle yağlanmazsın. 2, 3 yemek kaşığı da hiçbirşeydir, spor yapıyorsan. yapmasan bile tüket. bunun dışında temiz beslen. abur cuburdan ziyade kompleks karbonhidrat (pilav makarna kepek ekmeği) ve protein al. istediğin kadar sebze ye. kalorisi düşük, ekşi meyvalardan ye, yağ yakımına yardımcı olur.

6. ribery

ribery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim dostum bende biliorum zaten bu yaptığımın sağlıksız olduğunu hatta body hocam olum bayılıp kalcaksın elimde bügün yemek ye die diretiodu ama bazı özel sebeplerden dolayı kendimi öyle şartlamıştım ki kepek ekmekli tostu yaparken peyaz beyniri sürdüğüm bıçağın üzerinde kalan beyaz peynir kırıntılarını bile azıma götürmüyodum...sanırım kafada bitirmek böle bişey oluyo çok ciddi sölüyorum bu rejimi yaparken en ufak bi acıkma bile hissetmedim yani düşünsenize eskiden akşam yemeğinde 2 3 tabak herşeyden yerdim bide öncesinde ve sonrasında yarım ekmek sandwich yer ve en az 2.5 litre kola içerdim tek başıma yani bu gerçekten hala inanılmaz gelen bi durum bana...tavsiyeniz için teşekkür ederim dorusu mantıklı bunu uygulayabilirim sanırım

7. 2penpol2

2penpol2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    27 KİLO VERDİN Hic Fiziksel Degisim oldumu vede derin sarktımı????

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Üye forumda aktif olmadığı için başlık kilitlenmiştir.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş