1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.5 3 aylık düzenli çalışma başarılı/başarısız

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve blackeaglee tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bugün ölçüm yaptırdım ve bi çalışma süremi değerlendirmek istedim.Aslında bu sporu sene başından beri düzensiz yapıyodum 1 gün gidip 10 gün gitmiyodum.Ama son 2-3 aydır haftada 3 gün düzenli personal training dersleri aldım.Amacım yağsız bir kas kütlesine ulaşmaktı bu konuda tam başarıyı halen sağlayamadım galiba.Fotolarımı koyuyorum sizden yardımlarınızı bekliyorum.Yanlışlarım varsa düzeltin lüfen

Şuanki kilom 65 boyum 183 yağ oranım %13
    Karın ve bel çevremdeki yağlanma yüzünden bu çalışmamdaki süre zarfında tam bi bulk dönemi yapmadım(karbonhidratı proteine göre az tuttum)Ve nekadar yağdan düşsemde nedenini bilmedigim halde kastan kayıbım oldu buda cok sinirimi bozdu:(

Sabah:1 ölçek gaspari nutrition myofusion 2 yumurta-light süt yulaf ezmesi
    öğlen:(sınırsız)kırmızı-beyaz et 3 yemek kaşığı pilav yada makarna light yogurt
    akşam:(sınırsız)kırmızı-beyaz et (spor yaptıysam 1 yemek kaşığı pilav yada makarna),salata-yogurt
    (arada ara öğünler meyveler tabiki var)
    (Şekeri sadece meyvelerden ve protein tozundan alıyorum)
    (ekmek-unlü ürünler hiç tüketmiyorum)

Supplement kullanımı:Gaspari nutrition myofusion sabah aç karnına 1 ölçek-antremandan sonra 1,5 ölcek

Antreman:Kardiyo yapmıyorum,Göğüs,biceps-Sırt,Triceps-Omuz,Bacak haftanın 3 günü bunları sıra sıra uyguluyoruz hocamla

Benim asıl anlamadıgım nasıl kas kaybettim ben?:(
    Tabiki 2-3 ay içinde arnold gibi olmayı beklemiyodum ancak hani okadar masraf okadar uğraş en azından kas kaybetmemeyi umardım....

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 16 Haziran 2012
  2. Bluddflagg

Bluddflagg Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    resimler gözükmüyor.

3. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Enteresan bir şey olmuş geri gitmişsin tuhaf.

5. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  6. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    affola ama öncesiyle sonrası arasındaki tek fark giydiğin şort tur herhalde.

7. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu konu hakkında bana öneriniz nedir ?

8. doga56

doga56 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yaşımız aynı ancak kol da benim 3,2 bacak 10 kg 'du kas biraz yemene dikkat et hem yenisin daha başarılar

9. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bende onu anlamadım bacakta cok cok iyi antreman yapıyorum sağlam giriyorum örnek:64 kiloyum dün leg presste 200 bastım ama özellikle bacakta cok kayıp olmus valla çok şaşırdım

10. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başka önerisi ve tespiti olan varmı ya cok sinirim bozuldu

11. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    yeteri kadar protein alamamıssın yada antrenman sisteminde sorun var. başka türlü kas kaybetmessin.

12. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yedıklerını arttır 3 kasık yıyorsan 5 kasık ye.karbonhıdratı arttır. ara ogun olarak yarım lıtreye yakın sut 2 muz 1 olcek proteın tozu ve 100grama yakın fln yulaf ezmesını rondodan gecırıp ıc.sebzede yemelısın.moralını bozma her sey yoluna gırer.

13. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım için çok sağolun ben proteini her öğünümde alıyorum ancak yağlanmayı önlemek için tam bulk yapmadım karbonhidratı en aza indirdim belkide ondann olmuş olabilir diye düşündüm bide belki ara öğünlerin yetersizliginden.Ama 2 kilo kas kaybıda sanki başka nedenlerden dolayıymış gibi geliyo.Bide protein tozunu nasıl kullanmamı öneriyosunuz?Ben sabah uyanır uyanmaz iciyodum onu artık ara öğün yerinemi koyayım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:42 ----------

Dedigim gibi proteini her ogunde alıyorum ama karboyu az alıyorum.Antreman teknigine gelirsek salon dolu oldugu için cok sıra bekliyorum hocayla calısmama ragmen antremanlarım bazen 1 saati buluyo belkide geciyo.Hocayla çalıştıgım icin antreman tekniginin yanlıs oldugunu dusunmuyorum.İşin garibi bacaktan ve gövdeden kaybetmiş olmam.Bacağı sağlam çalışıyorumda karına arar vermistim simdi yeniden basladım

14. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    karbonhıdratı en aza ındırırsen kayıp olur dıye dusunuyorm.sadece proteınle buyumek olmuyor.bu olayı bende denedım belım ınceldı(84ten 80e dustu) dıger olculerım 2cm fln kuculdu agırlıklar dustu.tek artısı baklavalarım belırgınlesmıstı.antrenman sıstemınde yanlıs olabılır bu arada.sana dedıgım dogal gaınerı deneyebılırsın etkısını gorursun bence. proteın tozuda klasık ıste sabah uyandıgında bırde antrenmandan sonra yeterlı.bıde ara ogunde gaıner yaparsan ona koyarsın.

15. blackeaglee

blackeaglee Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    doğru diyosun ya şu doğal gainerda güzele benziyo ilk işim yarın onu denemek çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş