2-3 günlük halodrol kullanıyorum etkileri çok iyi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Seedorf tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha sali başladim atmayaaa günde 3 tane atabiliosun max istediğin saatte istersen 1 er al zaman dilimlerinde istersen 3 tane birden yut ben öle yapiorumm idmanlardaa kendimi gerçekten kuvvetli hissediorumm önüme gelenle güreşesim gelior adeta kendimden uzun daha geniş adamlar gözümdee küçülmeye başladi ben bunla boğuşurum diyebiliosun sanki içinden :D :D ve cok dolgun hissediosun her yerini sanki hacim atiosunn her geçen dakika . ayrica squatta 130 kg yi rahat yapiorum 10 tekrarr denesem 150 yide girebilirm korkmadan ama daha erken die girmedim bench de isee 90 kg 4 tane zor çikarirdim eskiden 1-2 tane kendm basardım sonra yardım la şu an 4 tane kendim basiorum toplam 8 tekrar filan yapiorum legg press de ise 250 yi vurduk :D :Dbench_O:D:D
    bunun yanında bsn no xplodeum da war tabi bide nitro tech :D :D :D

Son düzenleme: 4 Mart 2010
  2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadar süredir spor yapıyorsun? Halodrol çok etkili ve güçlü bir ek üründür, dikkat etmeni öneririm. Yazıklarından pek bilinçli bir sporcu olmadığın anlamı çıkıyor malesef.

3. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha yeniyim vallahii ama ben top ta oynuorum ufakliktan beri kondsiyonum yerindeee o yüzdenn biraz erken geçtik yollari gibi geldi bende anlamadım wallahi şu anlik bi yan etkisni görmedim çok şükür Allaha . inş görmeyizdeee ama arada kalp güm güm vurabiliyo

edit (diez) : yazım diline dikkat ediniz! kuralları okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Nisan 2010
  4. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ben bu ürünü kullanmadım çok fazla bir bilgim yok ama 2 seneden önce kullanılmaması tavsiye ediliyor bildiğim kadarıyla. Dikkat.

5. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekürler kardeşim bu uyarını dikkate alıcam . bunu aldiğim arkadaş da çok ısrar etti alma diye onu dinlemedik ama napalim bi kere girdik bir yola dönüşü yok malesef :D ama 1 kutum bitsin daha çok bilgi verebilirim ben yinede kullanmanı tavsiye ederim farkı kesin göreceksindir

6. with

with Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    uzulerek soyluyorum karacigerini eline alicaksin.
    kullandigin sey prohormon, yani steroid. karaciger icin bi ton sey alman gerek. bunu almayi birakinca pct yapman gerek. bi ton is. ingilizcen varsa 3 5 forum oku ne yapman gerektigini ogren.

turkiyede spora giden nerdeyse herkesin her elini attigi urunu zart diye kullanmasi inanilmaz ilginc bi olay. sanirim bb ile korkular/hurafeler bu tur ornekler yuzunden ortaya cikiyor.

kolay gelsin valla ne diyim.

7. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    bu ürünü kullandıktan sonra düzgün kelime yazma yeteneğini kaybettin herhalde , yan etkilerden biri bu olsa gerek...

8. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    With doktormusun ? olmadığına eminim çünkü 3 günde kullanılan bir steroidle kim karaciğerini eline almış ?? Kimseyi gereksiz yere tedirgin etmenin bir anlamı yok.Bu kürler ya tam anlamıyla yapılır yada hiç yapılmaz yarım yamalak bir kür yada tek ilaçla yapılan bir kür tam anlamıyla yapılan bir kürden daha zararlıdır burada söylenmesi gereken eğer kişi steroid kullanmayı kafaya takmışsa bunu en doğru şekilde ve en az zararla nasıl yapılır bunun yolunu göstermek lazım aynı olayları üyesi olduğum motorsiklet sitesindede yaşıyorum birisi direk 600 cc bir makine aldımı yorumların yarısı öleceksin diye başlıyor böyle şeyler gereksiz korkulardan başka bir şeye sebebiyet vermiyor tek ilaçla 3 günde kendini hulk gibi hissediyorsa bu onun ne kadar güçlü bir psikolojisi olduğunu gösterir yoksa o kadar etkili bir steroid ben daha 10 yıldır kullanmadım.

mali_zyzz ve zuzu bunu beğendi.
  9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    halodrol steroid değil zaten phormondur ve steroidlerin altındadır etki ve yan etki olarak. gaspari nin ürünü. pct gerekir mi bilemem de çok da karaciğeri ele vermez. ağır bir şey olsa fda sattırmaz netrition da. ama şurası kesinki 3-4 seneden önce kullanılmamalı. hele soruyu yazan gibi yeni başlayıp gaza gelip şiştim güçlendim süper oldum denmemeli sabırlı devam edilmeli.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:13 ----------

Ayrıca günde 1 tane alın diye önerilmiş. 3 değil. Adamların bir bildiği vardır 1 dediyse. Ama tabi çok basacağız şişeceğiz 5 tane alalım bench de 200 ü görürüz o zaman.

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    300 de yaparsın sen devam et :D bu bilgiyle pct de yaparsın üstüne afiyetle ohh mis gibi

11. with

with Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Simdii, doktor degilim, olmaya da gerek yok. haladrolun ne oldugunu acip okumak bu kadar zor olmasa gerek he? prohormonlar da steroiddir, acik ve net bunu tartismanin nasi bi mantigi var anlamadim? ikincisi, PH kullaniminin bitiminde (ozellikle hdrol gibi hafif olmayanlarda) pct yapmak sagliniz icin "mecburi"dir. yani mecburi degil istemiyosaniz yapmazsiniz, ama sonuclarini gorunce de aglamak sizlamak yok.
    ph aldiktan sonra hulk gibi hissetmenin psikolojiyle alakasi yok, lutfen aptal yorumlar yapmayalim. vucudun nasi calisitigini, hormonun ne oldugunu bilmiyosak susalim. kullandigi sey haladrol, doktor gozetimindeki placebo degil, unutmayalim. ph'lari oyle keyfe keder "abi 3 tane attim bomba gibiyim" seklinde kullanirsaniz sonunda uzulursunuz. goguslerden tut testislere kadar bi ton dertle ugrasir, haplari almayi biraktiktan sonra da test'lerin yerlerde surunmesi nedeniyle aldiginiz her kiloyu tek tek geri verirsiniz, olan vucudunuza olur..

halodrol gayet yeterli bi ph, etkisini hissetmek icin inanilmaz seylere gerek yok.
    bundan hissetmediyseniz neyden hissettiniz? superdrol? 1test? m1t? noir'ler? yoksa direkt enjeksiyonla mi karsilastiriyoruz?

he bu arada halodrolun 3gunde bir alindigini da simdi ogrendim.

steroidlerin altinda olmasi bunlarin da birer steroid oldugunu degistirmiyor. steroid denen seyi direkt olarak test olarka dusunurseniz, ph'larin da vucuda girdikten sonra test'e donustugunu dusunebilirsiniz, ki oyle. arkadasin resmine bakarak vardigim kani su ki kendisi biraz 3 seneyi en fazla 1 senedir calisiyordur, o da belki. (simdi okudum "daha yeniyim vallahi, arada top oynuyorum" diyor aynen.. basarilar dilerim, daha fazla yoruma gerek yok :) )
    bi diger nokta da istersen 5 hap at, yedigin yemek/antremanin ayni cizgide degilse istedigin etkiyi alamazsin, hele bi de sonunda pctsiz vitaminsiz desteksiz birakirsaniz haplari o zaman anlarsiniz.

anlamasi inanilmaz seyler degil bunlar, basit denklemler. ph = steroid = hormon

Son düzenleme: 10 Nisan 2010
  12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    evet ağır bir supplement ama küre eşittir diyemeyiz öyle olsa insanlar sahte testo larla yok enantat yok priop yok acetat iğneyle enjeksiyonla uğraşmazdı. soruyu soran arkadaş 2.5 ayını dolduru hırslı! bir arkadaş diğer yerlerde 100+ bench pressten 60kg kilo barbell curl den bahsediyordu. kesinlikle ileri seviyede ve çok dikkatli kullanılması gereken bir supplement.

13. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    With bırak atıp tutmayıda sen 3 gündür steroid kullanan bir insana hangi bilgi ve tecrübelerine dayanarak karaciğerini eline alırsın diyorsun sen kaç defa aldın eline karaciğerini böbreğini böyle saçma şeyler yüzünden bu spor ülkemde ilerlemiyor herkes herşeyi bildiğini zannediyor bana bir söylermisin bu sporda başarılı olupta steroide bulaşmadım diyen bir adam varmıdır şampiyonundan yarışmacısına kadar varsa bir tek isim yaz buraya hepimiz görelim bu spora kimse annesinin karnında başlamıyor yarışmacı olmak, yarışma kazanmak bir çok vücutçunun hayalidir ama bu yolda herkes belli yollardan geçmek zorunda bu yola giren herkese şöyle kötü olur karaciğerin iflas eder gibi cümleler kurmak yerine doğru kür nasıl yapılır onu anlatta oda işi yarım yamalak yapacağına tam ve en az hasarla yapsın yoksa senin yaptığın en kolayı yapma ölürsün yapma bitersin.

2shae ve cadocx bunu beğendi.
  14. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    with sen ne diyorsun kardeşim ya hiç anlamişim değilim yada neden bahsediyorsun ? bi kere en başta steroid filan değildir haldorol bildiğin gıda takviyesidir sen hiç merak etme biz araştirarak aliyoruz herşeyi novadex de kullanıcaz tamir içn sonra kafan rahat olsun yani . ayrıca halodrola gelince 2.kutuya dwam ediyorum hatta bitmek üzere hiç bi yan etkisini görmedim üstelik ağirlik kg mi hacimi ve normal kilomuda mütevazi bir sayıdada olsa arttırmayı başladi BURDAN HERKESE TEKRAR SÖLÜYORUM HALODROLDON COK MEMNUNUM YAN ETKİSİDE YOK SADECE BİTİNCE NOVADEX ALİCAM ODA GÖĞÜS ŞEKLİNİ BOOZMA İHTİMALİ BELKİ ODA ÇOK DÜŞÜK MÜŞ OLURSA EĞER ALİCAM BU KADAR SAYGILARIMLA

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:34 ----------

bazi arkadaşlarin tek işi insanlara sallamak galiba beyler bu kadar küçülmeyin lütfen insanlara köstek olacağiniza Destek olmayı deneyin

15. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Sen başlarsa falan deme kesin kullan novadex i riske atma

16. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Her foruma girdiğimde ayrı şok yaşıyorum açıkçası. Karaciğeri ele almalar, dalağı parçalamalar, parmak kırmalar vs.vs.

Karışık olarak cevaplamak gerekirse;

1- Halodrol PH değildir, PH'lar amerika'da yasaklandı ( eski nesil halodrol-50 dediklerimiz, şimdi daha farklı muadilleri mevcut )

2- PH kullanımı olmadığı için PCT ye de ihtiyacın yok.

3- Diyelim PH kullandın, novedex senin PCT'ni karşılayamaz. O yüzden bilgilerini tekrar gözden geçirmeni öneririm.

4- 3 günde geniş adamları ufacık görmeye başlamışsın bir göz doktoruna görünmeni tavsiye ederim. 3 günde kimse bu tarz ürünlerin etkisini hissedemez.

5- Steroid kullansan bile 3 günde karaciğeri, böbreği, dalağı eline alamazsın. Ki uygun dozajlarda kullanırsan yan etki görür müsün görmez misin o hergün steroid bölümünde tartışılıyor. O yüzden supplement kullandın dalağı parçaladın tarzı yorumlar komik oluyor.

6- Bu ürünü kullanmak için 2-3 yıl gerektiğinden bahsedilmiş. Paran bolsa istersen 2. ayında da kullanırsın ancak göstereceği fayda daha ileride kullanacağına nazaran daha az olacaktır. Yani tamam zamanlama önemli ama 2-3 yıl abartı süreler.

7- Sonuncu olarak bu ürünlerin bir faydası olduğuna inanmıyorum. Mümkün olduğunca sade supplementler kullanılmalı.

cadocx bunu beğendi.
  17. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    evet zuzu karıştırmışım ben
    başka kullanan varmı bu ürünü

Sayfayı Paylaş