1haftadan Beri Hastayım Beslenemiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Air_Squat tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Air_Squat

Air_Squat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelıkle merhaba arkadaslar hepınıze ıyı forumlar yaklasık 1haftadır yatak doşek yatıyorum. Başımda şıddetlı agrı soz konusu bu yuzden ıstahım kesıldı gunluk proteın mıktarını alamıyorum. Ve kendıme aynada baktıgımda eskıden sıkmadan bellı olan kol kasılarım ve gogus kaslarımdan eser yok hepsı ufalmıs ve bana kusmus gıbılıer. Bunun nedenı acaba vucut kaslardakı proteını kullanarak kasları kucultmesımı yoksa antremana gıdememem mı?

Yardımcı olursanız sevınırım , hızlı toparlamak ıcın karısımlarda onerırsenız cok makbul gecer tesekkur ederım.

2. prostarkztr3

prostarkztr3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    1 haftada kaslarının ınecegını sanmam survivor programının geçen yılına bakarsak baya kaslı yarışmacılar vardı onların ki bile 1 ay orada aç susuz kalmalarına rağmen pek azalış göstermedi ki senin 1 haftada böyle gözle görülür bir değişiklik olacağını sanmam hastalığın geçene kadar antrenman yapma yoksa daha beter olursun

3. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Aynısı bu yaz bana olmuştu spora ara verdim 1 hafta hastalandım sonra yemeden içmeden kesilmiştim bende hissettim öyle kasımda küçülme hatta yumuşama vardı acayip ama bence o vücudun halsizliğinden kaynaklanıyo Allah şifa versin iyileştiğin zaman sporuna geri döndüğünde eski haline dönmen hem psikolojik hemde bedenen çok fazla sürmez

Sayfayı Paylaş