1ayda en az 6 kilo vermek istiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve TrVeryDays tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TrVeryDays

TrVeryDays Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler abilerim hocalarım
    spora gidiyorum fakat fazla miktarda kilo veremedim.hocamız diyet yapma sakın dedi. vücudun anormal biçimde gözükür deyince diyet yapmaya korktum açıkcası
    sizede bi sormak istedim. haftada 4 gün pazartesi çarşamba cuma cumarte3si günleri spora gidiyorumn gidersem minumum 1buçuk saat çalışıyorum.
    kilo 78 boy 173 yağ oranı 15.4 yaş 16. okuldan 15.45te çıkıp direk spor yapıyorum bu yaşam tarzına göre diyet yapmalıyım yapabilirsem hangisini yapmalıyım ?weightlifterweightlifter

Bodyyci bunu beğendi.
  2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yag oranini dusurup birazda buyumek istiyorsan cevap basit zor olan yapabilmekte :) oncelikle antreman saatin cok uzun 1 saati gecirme derim ben su icmeden 1.30 saat idman yapabilirmisin yapsanda kurur bitersin kaslarinda ayni sekilde 1.30 saat calismaya beslemen lazim ve 1.30 saat uzun bi sure.. diyet yapman hic bi sekilde seni garip gostermez aksine amacina daha erken ulasmani saglar.. diyet olarakta protein diyeti yaparsan hem yag oranini dusurup size alabilirsin.. diyet olarak vucut agirliginin min 1.5 kati kadar protein almalisin yani 78 kilosun gunde min alman gereken protein miktari 115 120 gr civari.. 120 grama tamamlamak icin oturup yarim kilo tavuguda birden yeme :) 100 150 gr arasi her ogunun olsun mesela, cunku direk 100 gr protein aldiginda vucudun sindiremez ve cogunu bosa kullanmis olursun protein kismini kendin bos vakitlerine ogun saatlerine gore uydurabilirsin. karbonhidrat i da min tutman gerek sabah kahvalti ve antreman sonrasi 30-50 ser gr arasi alabilirsin. ve yag olarakta kaliteli yaglar olan zeytin yagi ceviz findik badem gibi kaliteli yaglarida gunde kesinlikle tuketmen gerek.. basarilar..

Bodyyci bunu beğendi.
  3. TrVeryDays

TrVeryDays Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim bu dediklerinizi deniyeceğim umarım en kısa sürede iyi bir sonuç alırım tekrar teşekkürler

4. paulista

paulista Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayda 6 kilo vermek bence gayet yeterli. fazlasını önermem.

Sayfayı Paylaş