1ay, fotoğraf koymak için cook erken ama:)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 0nder tarafından 21 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ilk önce herkeze meraba.Yeni üye oldum ve gerçekten çok sıcak bi ortam olduğunu hissettim ve bende size danışmak istediğim ve tecrübeli büyüklermden ve bu sporu ılerletmıs arkadslardan tavsiye almak istiyorum. Boyum 1.85 ve kilom 65 di yazın. gerçekten çok kötü bi görüntü vardı ve artık bu iskeletten kurtulmak ıstedım azimle çalısıcagıma ınandım ve bi spor salonuna yazıldım. Ve yazıldıgımda 67 kıloydum hala boyum 1.85 :) şöyle söyleyim arkadaslarm buyuklerm hocamın bana tavsiye ettıgı şey protein tozuydu ve aldım.. Perfect Nut. Mass ( alman yapımı 5kilo) aldım ve son 10 gundurde onu kullanıyorum.. Suanda kılom 70.Bugun yanı carsamba gunu hocam bana program yazıcak cunkı guclenme asamasını geçtm ve artık gerçekten vucud yapma aşamasına geldıgımı soyledi.protein tozunu antremandan yarım saate once ve antremandan hemen sonra 3 ve gece yatmadan once 3 olcek alıyorum. antreman olmadıgı zaman sabah kalkar kalkmaz ve gece yatmadan once 3 olcek alıyorum.Ayrıca hafta 3 gun gıdıyodum sımdı 4 gune çıkardım.Ve bende hiç bi şekilde baklava yani karın kası alt yapısı yok bunuda sorucaktım sizeSize soracagım soru karnımda yağlanma varmıdır veya beslenme konusunda napmalıyım yağlanmadan kılo almak ıcın sadece kas almak ıcın? Tecrübelerinizden yararlanmak ve fıkırlerınızı almak ıstıyorum sımdıden teşekkkür ederim zamanınızı ayırdıgınız için.

ayrıca odam dağınık bu saatte normal gibi ama bunun ıcınde ozur dılerım
    Pes etmek yok çalışmaya devam :) dumbelllls

Ekli Dosyalar:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    günde 9 ölçek protein tozu kullanmanı sana kim önerdi ise ona bu saatten sonra selam vermeyi kes...

Bu kadarı çok fazla...en fazla 3 ölçek tüket..ger kalanları düzenli beslenme ilehallet..unutma protein tozu asıl beslenmeden sonra takviye olarak tüketilir..

Yani sen önce düzenli besleneceksin..protein tozunu sonra kullanacaksın...

0nder bunu beğendi.
  3. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    ilk önce yorumun için teşekkür ederim.
    gittiğim salondaki hocalar bunu söylüyo.Ve kendilerinden aldım protein tozunu 5kiloluk protein tozu sana 3 ay yeter ve 8 kilo kas olarak alırsın dedi.Sanırım ticari olarak işe bakıyor gibi ? ve 3 ölçek antremandan öncemi almalıyım sonramı teşekkürler

4. cakmak01

cakmak01 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    kardesim bence protein falan kullanma daha vucüt yeni heralde baslıyorsun bence hafif agırlıklarla vücüduna bicim ver daha sonrada bı sene falan sonra kullan o protein tozunu düzenli beslenmıyorsan ama bilemem sevgiler

0nder bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    5 kilo protein tozu ile 8 kilo kas alınıyormuş öylemi :)...

bak sana tavsiyem bu forumu bol bol oku...kesinlikle inanma yalan o bahssettiğin olay...sen yılda 4-5 kilo kas kendini şanslı hissedirsin...

İdmandan önce veya idmandan sonra 30 dk içinde 1 ölçek al..sabah kahvaltı öncesi 1 ölçek...al yeterli olur...

çok istersen gece yatarken 1 ölçek al...ama gece için kazein iyidir derler..

son olarak ;

Evet o salonda bahsettiğin değerli hocan'ın amacı resmen ticarete yönelik...hangi salona gidersen git..o salonda satılan ürüjn en iyi üründür..

Ben bildiklerimi aktardım..daha deneyimli arkadaşar bilgi verirler sana ....

kolay gelsin...

Son düzenleme: 21 Aralık 2011
    draft ve 0nder bunu beğendi.
  6. 0nder

0nder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    yorumun için teşekkürler.

Evet yeni başlıyorum kardeşim beslenmem düzenli ama ayriyetten futbolcu oldugum ıcın haftada 3 gun futbol ıdmanı yaptıgım ıcınmı acaba hoca 9 olcek tüket diyo anlamadım. sevgiler

7. ysn

ysn Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu da büyük ihtimal Nitrofull olması lazım :) çok merak ettim acaba kaça aldın ? demircan256 dediklerine aynen katılıyorum :)

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş