1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

19 yaş 180 boy 68 kilo 2.5 ay düzensiz çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hknsfk tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hknsfk

hknsfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , başlıkta da belirttiğim gibi 2.5 aylık düzensiz bir salon çalışması yaptım.Yaklaşık 3 haftadır da aşağıda belirttiğim program dahilinde çalışıyorum.Fotoğraflara bakarsanız sizce hangi bölgelere daha fazla çalışmalıyım?veya uyguladığım programda eksik gördüğünüz yanlar var mı?daha yolun başında sayılırım o yüzden işi bilenlere baştan danışmak istedim.
    kol 32 omuz 117 göğüs 96 bel 86

a
    10dk hızlı tempo koşu
    Chest pres 3*8 65kg
    Dumbell Curl 3*8 12.5 kg
    Biceps curl 3*8 30kg
    Triceps Push down 3*10 15kg
    Butterfly 3*8 60 kg
    Incline fly 3*8 10 kg
    Wrist curl 3*15 10 kg
    Mekik 3*30
    Ters mekik 3*30
    b
    10dk hızlı tempo koşu
    Shoulder press 3*8 45kg
    Dumbell lateral raise 3*8 8kg
    Dumbell Front raise 3*8 8kg
    pulldown 3*8 35 kg
    Kürek 3*8 45kg
    Ön bacak 3*8 60kg
    Arka bacak 3*8 60 kg
    Mekik 3*30
    Ters mekik 3*30
    Şunu da belirtmek istiyorum asıl hedefim güç artması yani vücudum çok şişsin istemiyorum.kilo almam şart mıdır bu şekilde gelişme gösteremez miyim?
    Ulaşmak istediğim vücut şekli pump arkadaşımızınki gibi veya az daha hacimsizi http://img89.imageshack.us/i/19ayug5.jpg/

Son düzenleme: 18 Temmuz 2009
  2. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bu arkadaşın yakınınsa ona sorabilirsin hocalarım kadar detaylı bir şeyler söylemem yanlış yönlendirme olmasın diye ama bence düzenli programa geçersen senin için iyi olur

3. hknsfk

hknsfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yakınım değil kendisi de bu sitede üyeymiş oradan gördüm resimleri.düzenli programa geçtim üstte belirttiğim program ancak yeterli mi eksikleri varmı görüşlerinizi almak istiyorum

4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bence başlangıç için yeterli ama hocalarımız mutlaka yorumlayacaklardır...

5. hknsfk

hknsfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen eksiklerimi belirtin tüm eleştirilere açığım bu arada şunu da belirteyim düzensiz çalıştım derken aralıklı değil sadece bilinçsiz

6. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Öncelikle cinayettenmi aranıyorsun yüzünü karalamışşın. güç artışı yapabilmek için az tekrar ve maximum ağırlık çalışması yapman gerekiyor. Hocan ile görüş ve hedefini belirt. O sana en iyi proğramı verecektir. Saygılarımla.

7. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Kanatın alt kısmına ağırlık vermeni temenni ederim, genel olarak iyi vücut. Kolay gelsin.

hknsfk bunu beğendi.
  8. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Başta düzenli programa geçiş yapman gerek haftada 3 gün mesela (pzrt, çrş, cuma).

Koşu olayını bence en az 20-25dk yap orta tempoda çünkü yakman gerek yağlarında var. Yağ oranın %8 civarı (ve altında) olması lazım definasyona gideceksen (Pump arkadaşımız gibi).

Hacim kazanmak için beslenmene çok dikkat etmen gerek. Protein ağırlıklı beslen ve sağlıklı beslen.

Program olarak birşey yazmıycam çünkü forumda bir yığın program bulabilirsin, bol şanslar ;)

9. hknsfk

hknsfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her ne kadar kafama göre çalışmış olsamda şuan başladığım ağırlıkların genel olarak 2 katına çıktım diyebilirim.dumbellllsprogram olarak da bunu verdiler ama hocanın herkese bunun gibi program verdiği için bi sormak istedim yinede

10. hknsfk

hknsfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrgreen;
    son 1 aydır düzenli programdayım üstteki programı haftada 5 gün çalışıyorum.20 25 dk kadar koşu yapacak zamanım olmuyo ancak onun yerine 10 dk hızlı tempo koşarak ayarlamaya çalışıyorum ayrıca 1 gün de yüzmeye gidiyorum sanırım yağ yakımı için yeterli olur bunlar:confused:

çok fazla kilo almak istemiyorum 80 civarı olsam yeter.ancak 5 öğün yememe rağmen kilo almıyorum o yönden sorunum varduh ilginiz için teşekkürler

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Onemlı olan cok yemek degıl kalıtelı besınler tuketmektır..Hayvansal proteın ve komplex karbonhıdrat..Antrenmanlardan hemen sonrada basıt karbonhıdrat..

Sayfayı Paylaş