19 yaşında 45 kiloyum vücut geliştirme tavsiyeleriniz nelerdir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onur_ist tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. onur_ist

onur_ist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese meraba aranıza yeni katıldım, bu da forumdaki ilk yazım :) Kilo almak için birçok şey denedim fakat ne denediysem başarılı olamadım başlıkta yazdığım gibi 19 yaşımdayım ve sadece 45 kiloyum boyum 173 ve artık zayıf olmam psikolojimi çok kötü etkilemeye başladı. Geçtiğimiz yaz şişli etfal'de endokronoloji bölümüne gittim 3 tüp kan alındı ve neredeyse tüm hormonlarımın seviyesine bakıldı fakat doktor anormal bir durum olmadığını söyleyerek gönderdi beni. Sonra yaz boyu 2 ay spor salonuna yazıldım haftada 2 gün 2şer saat fakat 2 ay sonra okul nedeniyle bıraktım zaten kaslarımın biraz belirginleşmesi dışında kilo olarak bir katkısı olmadı. Yaza doğru tekrar başladım aynı salona ve 3 ay gittim ilk 1 ay hiçbir supplement kullanmadım fakat yine kilo alamadığımı görünce protein tozu almaya karar verdim ve muscletech nitrotech markalı ürünü kullandım 45 kilodan 48 kiloya kadar çıktım fakat bu seferde böbreklerimde ağrılar hissetmeye başlayınca tekrar bırakmak zorunda kaldım :( şu an aradan 2 ay kadar zaman geçti ve ben 45 kiloya geri indim :( spora tekrar başlamak istiyorum fakat bu sefer sizlerden yardım almak istedim önümüzdeki hafta tekrar başlamayı düşünüyorum salon ücreti dışında elimde aylık 150 tl var sizce hangi ürünleri kullanmalıyım?? Şimdiden çok teşekkürler.

2. onur_ist

onur_ist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım kimse yok bana yardımcı olabilecek :(

3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Bence ürün kullanmana gerek yok.Bol bol yersen kilo alırsın zaten.

Ve sporda daya yeni olduğun için Ek besin(Protein tozu vb.gibi ürünler)Kullanmanı tavsiye etmem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:23 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/genel-beslenme-mant-nas-l-t58793.html

Göz atmanı tavsiye ederim.

onur_ist bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle bol bol yeni baslayanlar ve beslenme forumu baslik sabitlerini okuyup, bilgilenmelisin.

Kilo alma konusunda tonlarca baslik var.

5. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    suan yenı oldugun ıcın suplamente gerek yok normal beslenmeyle rahatlıkla belırlı bı kıloya ulasabılırsın. bu sporda herseyın duzenlı olması gerekıo beslenme uyku+ calısma beslenmenı basta alısabılmen ıcın 3 ogun yap daha sonra 3 ana 2 ara ogun e yukselt bol karbonhıdratlı besınler tuket proteınlılerıde eksık etme kendını pıskolojık olarakta kılo alamıyorum dıye etkıleme basarılar

onur_ist bunu beğendi.
  6. onur_ist

onur_ist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tüm cevaplar için çok teşekkürler

7. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87