186 boy 82 kilo göbek eritme kilo alma ve yağ yakımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve VaVieN tarafından 6 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. VaVieN

VaVieN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba
    ben 1 yıldan fazladır amatör olarak spor yapıyorum, az çok site takibi ve bir aylık spor salonu maceramla kendimi iyi ölçüde genişletmeyi başarabildim.
    75 kiloydum 85 e kadar çıkabildim sonra göbekteki yağ probleminden tekrar 3-4 kilo verdim.

Şuanda elimde nanobolix l karnitin kapsüllerden var ve ben bunları iyi bi şekilde değerlendirip göbekteki yağı eritmek isityorum, yanısıra kilo alma çabalarımda var.

Omuz ve arka kol günlüğümde yüksek tempo çalışmalarım var ki omuzda 4 farklı hareketten 3 er set ve her sette over olmaya kadar çalışmam söz konusu,

Bir de üstüne her gün Abs workout how to have six pack - Level 2' videosunu tekrarlıyoruım ki çok güzel bi yanma hissi yaşıyorum. onun dışanda sağa sola oklava sırtta dönme ve yanlara eğilme harekeklerinide uyguluyorum.

Beslenme programım pek düzgün değil ama olabildiğince düzenli yiyorum günde

kahvaltı 11 de
    öğle yemeği 2 de ardından 4 gibi spor yapıyorum ve 5 bucukta yarım liste süt 6 gibi de 1 tabak pilav 1 tabakta yemek yiyorum daha sonra 1 kase yoğurt yiyorum 9 10 gibi.

Bu arada bel ölçüm 93 cm ama kiloyu göz önüne alırsak gerçekten çok geliyor ki karın kaslarımın gayet iyi olduğuna inanmama rağmen yağ tabakası bunu örtüyor.

Sizce l karnitini en iyi nasıl değerlendirebilirim ve kas kaybına uğramadan kardiyo ağırlıklı (koşu harici) evde 2 dambılla nasıl bir sonuç elde edebilirim? Göbek bölgesinde kesinlikle yağ istemiyorum... bunu konu kalıcı olursa fotoğraflarla da beslenmeye bağlı günlükle belirteceğim

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş