1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

182 boy 65 kilo 6. ay yaş 18

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve arxfatalis tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet sevgili abilerim 6 aydır durmadan basıyorum ve kilo alma problemim var başladımda 55 kiloydum su an 65 ama ben bu 10 kiloyu 3. ayda aldım sonra alamadım hadi hayırlısı elimden geldince gelişimimi fotolarımla göstericem öneri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

3 farklı zamanlı fotomu yüklücem BB e başlamadan önce 2. ayım 6. ayım olarak en cok foto olan son halim ztn :D Şimdiden Teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon Kusura Bakmayın Ama Ölçülerimi Bilmiyorum

3. Preacher

Preacher Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Sol Tarafın Geri Kalırken Sağ Tarafın Gelişmiş. Gözle Görülür Bir Simetri Bozukluğu Var.. Forumda Bu Konu Hakkında Araştırma Yapıp Ona Göre Çalışmanı Tavsiye Ederim.

4. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet doğru diyorsun BB e başlamadan önce calışıgım iş sebebile ole oldu hep sağ koluma yükneirdim bide sağ omuz cok az düşüktür peki sizce 6 aya göre ii bi calışmamı 55 kilodan 65 kiloya cıktım

5. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    hacim lazım beslenme önemli

cok calısmalısın ve beslenmelisin kanatlar özellikle zayıf kollarda zayıf göküküyo ölcülerini yazarsan daha ii yorum yapabiliriz

6. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam bilmiyorum beinm hacim gercekten kötü kanatlar iyi aslıdna ama kolllarım ısınmış şekilde 32cm cıkıo

7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    kanat iyi ama söyle söliym kilo alman lazım, biliyorum herkes diyor sana bunu ama zaman sabır maddi imkanın varsa kilo aldırıcı ek besin önerebilirm 1-2 ay kullan sonra yine doğal 1sene yap kalıcı güzel bir vücuda sahip olabilirsin alt yapı oluşmuş 6 ayda=)

8. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öle diyorlar maddi durumm olarak başladıgımdan beri universal gaint fast
    kullanıyorum bunun ynaında 1 kere de universal whey pro kullandım ama sadece ilk 3 ayda kilo ala bildim sonrasında alamadım galiba daha güçlü bi kilo aldırıcı almam lazım sizin tavsiyeleriniz varmı marka olarakbench_Ovucut yapım ince ama bastıgım kilolarda fena deyil tabi aceleyede gerek yok daha 6 ay olmus :) bide yaz mevsimindeyiz kilo alamassın dediler

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  9. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    kilo alımın durdu ise beslenmen ile ilgili problemlerin var demektir... ( eğer antrenman ve dinlenmede sorun yoksa tabi)

kilo artışınla birlikte protein alımının da artması lazım.

örneğin : 55 kilo iken 110 gr. protein alıyorsan, 65 olunca bunun 130 gr. a çıkmış olması gerekirdi...

aynı şekilde karbonhidrat miktarı da artmalıdır... burada yeni başlayan birçok sporcu sadece protein miktarına odaklanırken karbonhidrat ve yağ alımı konusunda daha gevşek davranıyorlar... sadece protein yeterli değildir, özellikle hacim için asıl gerekli olan karbonhidrattır... sağlıklı yağlardan da tüketmek gereklidir...

bi de bazı rutinlerini değiştir, antrenman saatlerin örneğin, aylarca aynı saatte çalışıyorsan vücut artık tepki vermemeye başlıyor, özellikle sıcak olan bu aylarda sabah erken saatlerde çalışmanı öneririm...

kilo aldırıcı olarak eğer düzenli kullanırsan ve beslenmene de dikkat edersen "OPTİMUM NUTRİTİON SERİOUS MASS" tavsişye ederim, ayrıca küçük olanlarından hiç boşuna alma, en büyük boydan kullanmanı öneririm...

10. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyelerin için teşekkür ederim abi evet haklısın protein olarak odaklandım ama karbonhitrat alımına dikkat etmiyorum bide 6 aydır hep akşamları giidyorum salona çalıştıgım için başka zamanım olmuyoo bide hafta sonralı hariç en fazla 8 yada 9 saat uyuya biliyorum :/ biraz eksikleirmw ar yani beslenme konusunda spordan sonra ben et yemeye calışırım genelde gündürzde et yiyorum genelde ama ne yemem doğru olur hangi besinler bide ne kadar uyumam uygun olur 6 aydır hiç dinlenmeden aralıksız gidiyorum bi bölgeyi haftada 2 defa calışıyorum

11. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    8-9 saatlik deliksiz bir uyku yeterlidir, ancak; yaptığın iş yorucu bir işse üzerine bi de spor yapıyorsan dinlenme saatlerinde değişiklikler yapmalısın.

her gün spor yapmanı tavsiye etmem. iki günlük bir program uyguluyorsan iki gün çalışıp bir gün dinlenmen senin yararına olacaktır.

et, yumurta, tavuk, süt, yoğurt, peynir, balık... (hayvansal kaynaklı proteinler) yemelisin...

özellikle gece yatmadan önce 100-200 gr. lor peyniri (hem besleyici hem ucuz...)

12. arxfatalis

arxfatalis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet anladım teşekkürler programım şu sekilde zaten 1 bölgeyi 2 gün dinlendiriyorum

pazartesi - persembe = göğüs sırt
    salı - cuma = bacak omuz
    çarşamba - cumartesi = biceps triceps

Sayfayı Paylaş