180 kg bench press x2 tekrar

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve canberkdinc tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar 7. sette yapmış oldugum bench pressın vıdeosunu paylasmak ıstedım 90 kiloyum 190 boyum var yag oranım %9
    Instagram
    180 kg

Ge-Force, wanquisher, caga ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Bende bundan bahsediyordum. Son derece etkileyici. Forumda bu kadar ağırlığı basabilen nadir sporcular arasındasın. Devam edersen bu sporda önün çok açılacaktır.

EsKiMoDeL ve canberkdinc bunu beğendi.
  3. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    birazdan gelecek mesajlar:
    orada 180 kilo yok
    yarısını arkadaki adam kaldırmış
    kollar çubuk gibi
    sonra karşılıklı hakaretler, banlanmalar... sonra da değerli üyemiz konu kapanmıştır. :)

canberkdinc bunu beğendi.
  4. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    2. tekrar sadece bende mi görülmüyor yoksa herkezde mi?Neyse kilo gayet güzel arkadakinin yardımı ufakda olsa var(kg bu kadar olunca olacak o kadar) ama 2 tekrar görünmeyince gözümü hoş gelmedi ama kilo çok başarılı
    İyi forumlar,,İyi eğlenceler

5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    :)) 2 tekrar olmayınca gözüne hoş gelmedi. İlla eleştiri olacak ya... instagram videoları 15 saniye olduğu için 2.tekrara sığmamıştır o yüzdendir.
    Bence genç kardeşimiz kötü yorumları hak etmiyor. Hangimiz bu kadar ağırlığı kaldırmayı bırakın altına girmeye cesaret edebilir...

umutoflz ve canberkdinc bunu beğendi.
  6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok güzel tebrikler , yanlız başta sol sonra sağ ayağınız kıpırdıyor , benim bildiğim kadarıyla bench presste ayaklarınız yere tamamen basmanız ve sabit olması gerekli ordan güç alıcaksınız.90kg biri 180 kg süper :) kendinizin iki katını 1RM kaldırıyorsunuz :)

canberkdinc bunu beğendi.
  7. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşım bravo, denemen bile yeterlidir, emek vermişsin videonu da koymuşsun.
    Tebrikler.

8. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    eleştirenler için ben tekrar yazmış olayım

180 kg

9. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    spotter'ın sağlam kol idmanı çıkarmıştır

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:58 ----------

arkadaki az biraz güçlüyse 35-40 kilogram şu pozisyonda zorlanmadan yardım etmiştir ben bile 60 kilo barbell curl yapabiliyorsam hele ki

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:00 ----------

arkadakine baktım da ne 35-40'ı 50-60 kg çekiyor çok fazla polemiğe de gerek yok bir gün yatarsın bench'e kimseden de yardım almazsın onu çeker onu yollarsın herkes görür artık kaç bastığını

10. Deadlift&BenchPress&Squat

Deadlift&BenchPress&Squat Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bar dahil 180 mi ?

11. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. Bar dahil 180 kg

12. Deadlift&BenchPress&Squat

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    deadlift ve squat rekorun kaç ?

13. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Leg press de 400 kg basmıstım 2 tekrar Squata girmiyorum boyum uzaması ıcın ve o leg press kılosunu 1 kere gırdım sonra boyuma vurmasını ıstemıyorum leg extention yapıyorum son kiloda 140 150 ne kadar makıne 15 - 20 tekrar arası basıyorum deadtlif yapmadım hiç

14. Deadlift&BenchPress&Squat

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşına göre 400 kg iyi...26-27 yaşına gelince 650 700 kg rahat görürsün.
    deadlift yapıyormusun ?

15. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Bir arkadaşa ''dirseklerin horon oynuyor'' demiştiniz. bu arkadaş kendi kalkmış horona :D
    ama cesaretinden ötürü kutlarım thums:

16. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    1 kaldırış görebildim videoda. Gelen eleştirilere neden tahammül yok onu anlamıyorum. Eyvallah kaldırmışsın öyle ya da böyle ama çok çok zorlamışsın kendini. Artı olarak da güçlü kuvvetli bir adam bildiğin ağırlığı senle birlikte kaldırıyor. Yardım böyle olmaz. İkili kaldırış gibi olmuş.

17. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hocam esliginde giriyorum o kilolara eklemlerede bisey olmaz herhalde

18. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    yanlış anlamada arkadaki adam sadece 1 noktada az yardım etmiş illa fesatlancan ya cocuga 10 kg sini almıstır taş catlasa adamın bılegi bıle sıkmadı yardım bıle sayılmaz gırsene kendı kılonun 2 katına 190 boy var o uzun kollarla basarıyor ve yaşı 16 o kilo nun altına yatıp da partner almasın kendını sakatlasın senınde hosuna giderr dimi zaten .

masallah dıyorum sana kardeşim inş istedıgın noktalara ulasırsın nazar degdırme kendıne bu yaşta akıl versem de ısını blıyon kı power lifting seklınde kaldırmayı da bılıyosun basarılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:48 ----------

19. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hepsinize iyi kötü yorumları ıcın teşekkür ederım benchı kaldırırsın yardım alıyorum ondan sonra hocam yardım vermedım dedı

20. aŞoT34

aŞoT34 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    kimse kusura bakmasın da orada 180 kg var diye buraya iyi yorumlar yapamam.
    bildiğin yardımlı, 180 kgnın nerdeyse yarısını partner kaldırmış zaten. partnerın kollarına bakarsanız baya kasıldıgı görünüyor zaaten. bench press, deadlift'e benzemez. deadlift'e hileli de olsa bastıgın kılo, tek başınasın ve kendıne yardım edıyosun.ki o kilonun altındayken insan kendine ne kadar yardım edebılır ki? ama bench press'te ise olay çok farklı, yardım eden kiloyu basan değil de bir partnerse bastıgı kılonun yarısından fazlasına bıle yardım edebılır. gel buraya konu aç de ki 140 kg bench press videosu. yardımsız bir video çek, sana helal olsun on numarasın gibi yorumlar yapalım. ama 180 kg diyip daha 1 tanesını bile nizami kaldıramayıp buraya konu acarsan, ki bu yeni üyelerin hevesını de kırabılır cahıllıklerı dolayıyla, benden saygı bekleme. hala 180 kg diyen olmuş.

son sözüm yardımlı 180 kg yi ilk 2 kaldırışı yardımsız ve diğer 4 seti de partnerın yardımıyla yapsaydın respect, daha barı kavramadan partner yardıma koşmuş..
    ayrıca - yorum yapanların hiç biri 180 kg basarız biz demiyor, bu cevaplar nedir ? yok yiyorsa siz yatın 180 kg 'ye. komik yaani bu yorumu yapan da spor hayatın da başarılı biri fotoğrafından anladıgım kadarıyla..
    sor bakalım onlar kaldıramayacagı agırlıgın altına neden gırsınler ? ve sonra bunu video daki arkadaşa sor, neden kaldıramayacagın agırlıgın altına girdin?

kollar çubuk diyiceksiniz diyenler olmuş falan, kollar maşallah taş gibi demelerını mı beklıyorsunuz ? ne görüyorsa arkadaşlar onu söylüyor zaaten.
    zaten bunu dıyerek bu yoruma cevabı sız verıyorsunuz, o kollar aslında çubuk değil, kalın hatta. ama o kilonun altına yatınca o kollar çubuk olur, yazık olur kollara da, video ya da, emeğe de.

Son düzenleme: 16 Ekim 2013
    bahadır94, Makinabody, PeNa ve diğer 5 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş