180 boy 90 kilo yardım ederseniz sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lionss tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Kışın fazla umursamazdım ama bu aralar kilo kafama takılmaya başladı bide gögüslerde yaglanma var lisede okuyorum bilirisiniz lise ortamını kendilerini sevdirmek için arkadaşlarını ezenler çok haliyle buda morallerimi bozuyor gögüs sorunu nerdeyse 8 9 yaşından beri var jinekomasti oldugumu sanmıyorum bide göbekte var o yüzden yoktur diye düşünüyorum sizce 180 boy ve 90 kiloda gögüslerde yaglanma olması dogalmı hastannede bunun testini yaptırsam ne kadar tutar ve hangi bölüme gözükmem gerekiyor ? bilgi verirseniz sevinirim diyet te yapmaya başladım 1 hafta geçti 1.5 kilo kadar verdim günde 2 saati geçik yürüyüş yapıyorum bu aralar vucut agırlıgı ile evde gögüs çalışmayıda düşünüyorum sizce bi faydası olurmu gögüs kaslarını şınavla çıkardıgını söyleyen arkadaşım var inanmamıştım yanında gezen arkadaşlarına sordum onlarda aynısını dediler bi ara baya takmış bu işe

2. Battery

Battery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lionss Selamın Aleyküm,

Hocam, acaba nasıl bir diyet yöntemi izliyorsunuz ve yürüyüşlerinizi hangi tempoda yapıyorsunuz? Ayrıca iki saati geçik demişsiniz, tek periyot olarak yapmıyorsunuz dur sanırım bunu. Acaba belli bir periyot takip ederek mi yürüyorsunuz?

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yemekten önce ve sonra 30 dk olmak şartıyla yürüyorum işe yarıyor diyet arkadaşım adlı sitede kalori takibi yapıyorum türk mutfagı çogunlukta bulunuyor bu sayede hafif kaçırsan bile yemegi diyet bozulurmu endişesine düşmüyorsun çünki hedefledigin kaloriye kalan kaloriyi biliyorsun akşam yemeginden ne kadar yersen diyeti geçmezsin rahat ögreniyorsun ama en önemlisi yürüyüş normalde bu beslenme ile 800 900 gram yakmam gerekirdi yürüyerek flan daha fazla yakıyorsunuz şimdide vucut agırlıgı ile gögüs çalışıcam ne kadar fayda ederse :D

Sayfayı Paylaş