18 yeni başlıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kaslı cocuk tarafından 30 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kaslı cocuk

kaslı cocuk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Slm Arkadaşlar

Yaşım 18, daha önceleri Atletizim, Wushu, Yüzücülük. sporları ile ciddi manada uğraştım.
    Okul nedeniyle çalışmalarım uzun süre aksadı haliyle, bitkinlik, form düşüşü, vücudun şekli kayası, göbek oluşması gibi kötü etkilerle mezun oldum. Şuan kendimi piskolojik olarak neredeyse toparlamış bulunuyorum. Vücudumu toparlayıp, çalışmalarıma kaldığım yerden devam etmeyi hedefledim.

50 kg dambıl setim var.
    Tecrübeliyim.
    yeni başlayanlar için açılan tüm sabit başlıkları okudum,

bunların dışında bizzat bana ne gibi önerileriniz olur, öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum.

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş