18 yaşındayım hangi supplementleri kullanmalıyım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Mustafa Ulutürk tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mustafa Ulutürk

Mustafa Ulutürk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese iyi günler. 12 yaşımdan beri vücut geliştirme sporuna meraklıyım. 12 yaşımda aldığım dumbelllerle evde kendi cabalarımla bir şeyler yapmaya çalıştım. Geçen seneye kadar bu şekilde devam ediyordum. Geçen seneden bu yana spor salonuna gidiyorum. Spor salonunda başladığımda boyum 182 kilom 59 idi. Karbonhidrat ve amino kullandım. Şuan boy 186 kilo 75. Karbonhidratı tam kullanmadım. Çünkü kan değerlerimde şekerim de felan artış oldu doktor bırakmam gerektiğini söyledi. Karbonhidrattan sonra amino aldım. Çok faydasını gördüm. Hem kilo aldım ve kas kütlemde gözle görülür artış oldu. Kullandığım Amino BCAA idi. Sorum şu olacak öncelikle bi çok amino çeşiti var. Ben BCAA tarzına devam mı etmeliyim yoksa başka türde mi bi amino alayım. Ek olarak hangi supplementi kullanmalıyım ? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler .

2. volkoo

volkoo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Hayal dünyası
    Sürekli ek besin kullanmak pek sağlıklı olmayabilir eğer kullandığınız amino asit i bitirdiyseniz biraz ara vermekte fayda var.Onun haricinde whey iyi bir alternatiftir.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş