18 yaşında ilk adım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve murataztekin tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murataztekin

murataztekin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbıl
    iyi akşamlar forum sakinleri 2 haftaya yakındır foruma üyeyim çok keyifli bir forum bir çok bilgi oğrendim burdan şimdi sizlerle paylaşmak istediğim kendim evde çalışmak istiyorum dumbıllarım war kilo eklenebilenlerden 18 yaşındayım 1.70 boyum war 65 kiloyum bu yazdan itibaren bira göbeği olarak tabir ettiğimiz göbek oluştu bende yazın alkolu ozellikle birayı biraz abartınca oldu sanırsam birazda düzensiz besleniyorum gece 1-2 de yemek yiyiyorum geç yatıyorum gece 3-4 gibi oğleden sonra kalkıyorum 2-3 gibi anlayacağınız bu aralar bitik tabir ettiğimiz bi hayat yaşıyorum 1.5 yıl kadar once dumbıl aldm hiç kullanmadım diyebilirz şişmeye başladığımı anladım artık buna bir dur demek istiyorum arkadasım gunde 50 şınav ve mekik çekerek güzel bi vicuda ulaşabilrsin dedi benim istediğim vicud stili çok abartı değil yani hap kullanıp falan oyle değil abartmadan belli olacak bir vicud istiyorum kol-bacak-bel ölçülerimi bilmiyorum sizden yardımını istediğim konu düzenli bir program neler yapmalıyım günde şu aralar her günüm boş geçiyor yani yapacak işim olmadığından boş boş geziyorum belirli bi saatte yapmamın fln faydası olurmu erken kalkıp mı yapılmalı egzersizler nasıl çalışmalıyım kaç kiloyla dumbılı kaldrmaya başlamalıyım yemem gereken yemekler varmı almam gereken ekstra besinler?

2. jekvek

jekvek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ilk baş spor salonuna yazılmanla başlatabilirsin ayrıca şınav cekerek biryere ulaşamazsın vucudu forumda tutmaya saglayabilirsin

3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ewet önce salono yazılıp eksiklerini, hatları farkedersin yine istersen sonra evde çalışırsın program hakkında da bilgi sahibi olursun he illa evde çalışam diyosan forumda örnekleri var kardeşim yolun açık olsun

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Basliginizi yeni baslayanlar bolumune tasidim. Forumu arastirirsaniz butun sorularinizin cevabinin halihazirda mevcut oldugunu goreceksiniz.

diez, bonatschi ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş