18 yaşında genç yetenek charley montreuil

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jarhead tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    youtubeda bir süre önce izlemişdim videolarını çocuk gerçekden sağlam. koysammı koymasammı dedim. çünkü biliyorum bazı arkadaşlar yine videodan görüpde fit tam gelmek istediğim nokta bu kadar olsam yeter diyeceklerdir bu mesajın altınada. yarışmacı bi eleman. bacakda çocuk aşmış kendini resmen videolarından koyuyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=PMyeWiOiF7o

https://www.youtube.com/watch?v=gk7J1azB3-8&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=wJaeLdZ_Q3w&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=xdjuTaAKrYw&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=dHnzfgU8wVg&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=zFl9To702GA&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=nMURTiM5-mU&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=w865jgPTuhw&feature=related

son videoda o kızarttıkları nasıl birşey biftekmi anlamadım nugget gibi bişey.

Azi, SForever ve Cloud bunu beğendi.
  2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bu benim ankette çok kaslı bulk kategorisine giriyor....bu ilerde mr olimpia falan olabilir......

3. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Çocuk gerçekten yetenekli ve hakkını vermiş bugüne kadar. Helal olsun. kaç yaşında başlamış acaba

4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi bu çocuk 18 yaşında olduğuna göre kimbilir kaç yaşında başlamıştır eğer ki steroid kullanmışsa zaten tadını aldıysa bir daha bırakmaz ileride gay olma ihtimali vardır çünkü hormonların en aktif olduğu ve düzene girmeye başladığı bu ergenlik döneminde kullanmışsa yazık etmiştir erkeklik elden giderse öl daha iyi.....
    Bir arkadaş vardı oda böyle erken başlamıştı sinir sistemi bozulmuş ereksiyon zorluğu çekiyormuş dürüst bir arkadaşımdı kesinlikle tavsiye etmiyordu...o yüzden spordan sayılmıyor ve olimpiyatlarda yer almıyor bu spor tabi steroidi yoğun kullananlar için lafım...
    Sonra genetik yapısı üstün falan diyenler oluyor aslında işin iç yüzü biraz farklı.......
    Bazı kişilerde kendisi steroid kullanmış zaraını gördüğü halde başkasına öneriyor böyle kişilerde var...............

Dikkatinizi çekerim bazı önemli sporcular steroid kullanmışlar açıklamaları var şiddetle kınıyorum onları okluyan 18 yaşından küçük kardeşlerimiz var dikkatinizi çekerim bu kişiler sürekli kendini överler vecinsel performanslarının normal insandan daha fazla olduğunu iddia ederler sırf vücutları için kadınların bunlara para verdiğini söylerler ancak bacaklarından organı bile küçücük kalmıştır bunun da bilincindedirler sürekli kendilerini abartıp eleştiriye son derece tahammülsüzdürler aslında onlar birer iktidarsızdır cinsel performansları düşüktür bugün istediğiniz doktora sorabilirsiniz isterseniz gidin sorun olimpiyatlarda bile yeri yoktur....Steroid kadınları erkekleştirir erkekleri kadınlaştır...

NOT:LÜTFEN YUKARIDA YAZDIĞIMI DİKKATLİCE OKUYUNUZ....Özellikle 18 yaşın altındaki kardeşlerim okusun...

5. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    vücud'u cok iyide videoların isimleri komik naturel body builder öh yani :) hiç zannetmiyorum steroidsiz bu hale geldigini bu arada o sonda pişirdikleri at etinden yapılan bir köfte sanırım bu sonuca nerden ulaştım viande chevaline yazıyodu kutunun üstünde google yazdım horse meat cıktı yoksa süper bir bilgim yok :) ileride olimpiya olur mu bilemeyiz tabi ama bu cizgide devam ederse 23-24 yaşlarına dogru cogu yarısmada ses getirir...

6. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Kendisi şu an 19 yaşında 1-2 ay önce arkadaşım önerisiyle bakmıştım tamamen naturel diyor yalan söylemediğini düşünüyorum (ya da düşünmek istiyorum bilmiyorum)

http://www.charleymontreuil.com/

7. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123

okan yorumun biraz fazla ipini kaçırmışsın bence. iktidarsızlığı steroitle çözüyolar bile tedavisi çoğunlukla bu şekilde yapılıyor. şimdi diyceksin ronnieler onlar bunlar arnoldun zamanında 2 3 kova en az steroit kullandığını aptal olmayan anlar. adamın kaç kadından kaç çocuğu var çoğuda öyle. yani inanın içinde varsa öyle bi salaklıkyapar ben saygı duymuyorum seçim vs diyorlar. allah ne yarattıysa osun. ama sana şu kadar söyliyim çok kesin konuşmuşsun erkeği kadın kadını erkek yapar felan saçma olmuş. futbolcuların hepsi o zaman öyle. şimdi diyeceksin almıyor onlar kontrolden geçiyorlar. bakın futbolcuların %90 ı kullanıyor anabolic steroitleri. kontrol felan hikaye hepsinin üstü var herkesin bir üstü var bütün spor dallarında steroit kürleri geçerli. bizim eski salona komple takımca 2 ligden bir takım geliyordu antrenörleri eşliğinde adamların kullandığı testo ve anapolon 750 mg dan başlıyor haftalık. bizim hoca sırf bir kulüp tayfasından 2.lig ekiplerinden fena para kaldırdı anapolon testesterondan. steroit her spor dalında oldu yine olmaya devam edecek.

Cloud bunu beğendi.
  8. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Orayı Türkiye gibi düşünmek bana göre yanlış.Adamların ilk tercihi steroid değil.Sonuçta adamlar en iyi salonlarda , bilgili antrenörlerle çalışıyorlar ve neredeyse bizdekinin 10'da 1'i fiyatına suplementler kullanıyorlar.Ayrıca ekonomik düzeyleri bizlerden daha iyi olduğu için beslenmeleri de daha iyi.

9. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kullanmayı alışkanlık haline getiren kişileri katediyorum eğer testestoron tedavisi diyorsan o dozajında iktidarsız insana uygulanır...ayrıca çocuuk yapmanın cinsel güçle ilgisi yoktur.....Geçen gün izlediğim bir belgeselde alman kadınları resmen erkeğe dönüşmüş mecazi anlamda söylüyorum...SEnin dediğin gibi olsa steroid serbest olurdu.......

Yanlış anlama dostum ben sadece alışkanlık gibi sürekli kullananlara söylüyorum bu lafı yani 18 yaşından küçük ergenlik çağında daha karşı cinsi bile yeni tanımaya başlayan bir çocuğun steroid kullanması doğru bir şeymidir?

Cloud bunu beğendi.
  10. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben profesyonel futbolcuların steroid kullancaklarını zannetmiyorum hani 2. lig'de belki kontrol azdır (hiç olmayabilir bile) ama ben gidip de Süper Lig'de top koşturan bir futbolcunun ne tür olursa olsun steroid tarzı madde kullandığını düşünmüyorum.
    Bilgim yok kesin birşey konuşmuyorum sadece kullanmadıklarını düşünüyorum

okaaan bunu beğendi.
  11. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu arada konu baya off topic oldu steroidler yerine çocuktan bahsetsek

Setenay ve okaaan bunu beğendi.
  12. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Extacy içtim hala ölmedim demek ki zararı yok gibi bir mantık yürütmek yanlış..

13. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çerez fiyatına suplementler büyük imkanlar falan filan adamın evi et kaynıyor

14. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar hiç bi sporcu cıkıpta streoid kullanıyorum demezki zaten su baslıgı bir inceleyin https://www.bodyforumtr.com/vbforum/frank-mcgrath-t9506.html?t=9506&highlight=frank frank mcgrath bile kullanmıyorum diyo :) tamam bu arkadaşı onunla kıyaslayamayız ama 18yasında oldugunu düsünürsek videoyu tekrar izleyin ve bacak kütlesine dikkat edin ben kendi adıma söylüyorum inanmıyorum ha benide cok ilgilendirmez ama kullanmasınada karşı degilim sonuçta adam yarışmacı ve bu yolda ilerlemeye karar vermiş kullanıyosada hakkını vermiş yani saygı duyarım...

2.olarak okana bir konuda katılıyorum cahil ve yaşı genç arkadaşların bilinçsizce kür yapmasına bende karsıyım ama eger yapıpta hakkını verebiliyosan sekildeki gibi o zaman saygı duyarım:)kimseyede tavsiye ettigim/etmedigim yok yanlız erkeklik elden gidiyor gibi bir düsünceye kapılma okan cünkü her streoid'in farklı etkisi ve farklı tedavileri var bu konu çok derin genelleme yapmakta yanlış...

15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Cloud bu adam bile kullanmadım diyorsa artık varın siz düşünün kullananlar nasıl saklıyor çünkü ee steroid kullanmışsın kullanmasan yapamazdın dememeleri için bir savunma mekanızması geliştirmişler...
    O işten para kazanmayan kişilerin zırt pırt kür yapmalarına karşıyım tabiki bilgi sahibi olur ondan sonra yada belli bir seviyeden sonra ilerleyemez yapar ona bir şey denemez çünkü gereken bilinç düzeyine ulaşmış getirisini ve götürüsünü bilerek bunu kullanır...
    Sadece bir dost olarak fikirlerimi söylemek istedim...

Cloud araştırmacı dostumuzun:) katkılarıyla aşağıdaki resimlere bakınız bu adam steroid kullanmıyormuş sebebi ise genetik harikası demeleri için kullansada hakkını vermiş ama farkındaysanız kullanmadım diyor sebep biriside çıkıp bence kullanmış deyince vay kıskanç oluyor...

Cloud bunu beğendi.
  16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    geçen sene beraber antreman yaptığım 86 doğumlu arkadaşım gözle görebileceğiniz en harika genetiğe sahip insandı..
    kiminin bicepsi kiminin kanadı, kiminin trapezleri genetik harikasıdır..ama benim arkadaşın vücudunda genetik harikası olmayan kas grubu yoktu..

şimdi amerikada ve golds gym.e gittiğinde personal trainer lar elemanın özellikle kanatlarını görünce sick genetics diyerek hayretlerini belirtmişler..

ve bu genetik harikası 3 yılda 48 cm kol yapmış beli incecik 80cmlerde bir adamdı..
    videodaki inanın arkadaşın yanında amatör kalırdı ki benim arkadaşta steroidlerin adlarını bile bilmiyordu..

17. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    çok özürdileyerek söylüyorum ben yanlış videoyu izlemişim arkadaşlar simdi tekrar izledim videoları streoidsiz yapılabilir cidden cok özür youtube'un azizligine geldim yanlız kullanmamış demiyorum ama yapılabilir:D...

18. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Catısı asırı genıs beline oranla.. Ve bu durum harıka bır seydır bence.. O omuz buyuklugune ulasırım umarım bır gun.. :D

19. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    okan

Yapma böyle kendini küçük düşürme Diez yorum yaptı diye hemen dönme nedir bunun sebebi yani şimdimi doğrusunu izledin diezin yorumunu mu bekledin sana bir yararımı olacak bu yaptığın fikir değişikliğinin..Yeni yılın ilk günü yazmak istemezdim ama böyle okuyan herkeste anlar bunu..

20. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    ben pek bişey göremedim bu elemanda, tek avantajı yaşı genç .....kas kütlesi bana normal geldi , definasyon süper , özellikle bacakalrın definasyonu çok iyi.......... yedigi etlere bakarmısınız bizim ülkede hergün o kadar et almak için nerden baksan 30 ytl gider

Sayfayı Paylaş