17 Yasındaki genc adamın gunlugu

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve EmRLanD tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar 28/11/11 tarihinde spor ve aynı zamanda dıyete başladım. öncelikle boyum 187 cm kilom 117 yaşımda 17

kısaca 1 gunumu sızlerle paylasayım.

Sabah --> 07.00 1 Kase yagsız sut içine birazda mısır gevregı (göz kararı )

Ara --> 10.20 1 mandalina

Öğlen -->13.30 halk ekmegin sandviç ekmeginden 2 tane içinde 2 dilim salam veya hindi füme et ile

Ara --> 15.00 1 kase yagsız yoğurt

Akşam --> 19.00 balık veya tavuk eger ikiside yoksa yagsız sebze yemeginden azıcık ( 4-5 yemek kaşığı ) yanına bol yeşillik yagsız tuzsuz

ve burada yediklerim sona eriyor. birdahada azıma soğuk sudan başka hiçbirsey girmiyor

Hafta içi hergun kardio agırlıklı spor. ( 55 dakika ) sonra sıkılaşma hareketleri vs.
    Tuz Şeker Un Ve Yağ hayatımdan çıkmıs durumda hiç bir guc onları azıma suremez. cok kararlı bir sekilde ilerliyorum. bugun 18/12/11 ve kilom 111.5 boyum 188 cm mutluyum huzurluyum devam edicem son hızla :) umarım sağlıklı bir sekilde yapıyorumdur

Not: spora ve dıyete basladıgım gunden berı kendımı daha enerjık saglıklı ve zinde hissediyorum :)

2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    aldığın protein çok az.yağlarını eriteceksin diye kaslarından olursun.bu diyeti kendi kafana göre mi yazdın?

3. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır bu benim diyetisyenden kalma dıyetim. fakat bence yeterince protein alıyorum mesela bu aksam yemekte etli ıspanak yemegı var . yağ olarak eve aycicek yagı vs. girmez zaten surekli zeytinyagı ve ben dıyet yaptıgım ıcın annem daha az kullanıyor. sebze yemeklerinide mercimek olsun ıspanak olsun bakliyat ve demir protein yönünden zengin seylerden yemeye calısıyorum zaten genelde tavuk yada balık yıyıyorum aksamları . Öglende etli sandviç'im var :) bende yeterlı cunku kaslarım spora basladıgından berı gelişme gösterdi. gözle görülür farklar var. ama tabi siz daha iyi bilirsiniz. eger önereceğiniz bir diyet programı varsa onuda uygulayabılırım. Teşekkürler

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    öncelikle günlük aldığın protein miktarını hesapla.100 125 gram protein göremiyorum ben bu diyette.diyetisyen sana bu programı verdiğinde hergün 1 saat kardiyo üstüne egzersiz yapacağını biliyor muydu peki?

5. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hayır ama ben dengelemeye calısıyorum kendımce bir cok diyet programı okudum bu sitede sorun yok sağlıklı bi şekilde kas kaybetmeden yag yakacagıma inanıyorum. yukarda yazdıgım programı harfiyen uygulamıyorum zaten

6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hocam kusura bakma ama, hem programın yarım hem de onu da zaten harfiyen uygulamıyorum diyorsun....
    sen neden açtın bu "günlük" topiğini o zaman?

7. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    haklısınız :( kusurabakmayın.

Sayfayı Paylaş