17 Yaş için Program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nomorelies tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nomorelies

nomorelies Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım 70 kiloyum 1.78-80 o civarlarda boyum var. yeni salon açıldı bir beden eğitimi hocası açtı aletler var ama antrenör yok o nedenle programa ihtiyacım var.

kollarım çok ince kollarımı geliştirmek istiyorum ve tabi omuz ve göğüs istiyorum bir biraz göbeğim var onu da eritmeliyim .Karın kası da tabi . Yağ oranım yüzde 19.

alet olarak, koşu bandı, bisiklet, benchpress, butterfly, o butterfly ın ayak için olanından, mekik aleti, ters mekik aleti, bir de dumble sehpası gibi bir şey var bar var önünde kolu yaslayıp o şekilde kullanılıyor ismini bilmiyorum, kürek aleti var, yatay, dikey, eliptik bisiklet var.
    Haftada üç gün gidiyorum pazartesi, çarşamba, cuma.

Bu konuyu bir ay önce açacaktım ama foruma mesaj yazamamıştım sanırım bir süre sonra aktif oluyor üyelikler yeniden denedim oldu bu sefer. Arada 3 hafta geçti bu nedenle 3 haftalık bir çalışma yaptım. Sağdan soldan iyi kötü bir programla geçti bu süre o nedenle hamlığımı attım diyebilirim. O nedenle program o kadar da sıfırdan başlamasın, biraz güçlendi kaslarım.

bir de beslenmem ne şekilde olmalı nelere dikkat etmeliyim

2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Flexor'un Yeni Başlayanlar için programını uygulayabilirsin . Forumdan araştırma yapmadan konu açıyorsunuz duh

3. nomorelies

nomorelies Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ama oradaki her hareket için gerekli olan alet mevcut değil çalıştığım yerde. Yazdığım aletler dahilinde bir programa ihtiyacım var

Sayfayı Paylaş