1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş 3-4 ay ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve FuLmInE tarafından 9 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    100 şınav ve 150 mekik yapıyorum her gün.Boy : 1.76 Kilo : 51

---RamSes--- ve sabrselam bunu beğendi.
  2. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    önceki resimleride koysaydın daha iyidi onceki halinide görurduk. karın bölgesi çok iyi. daha önce varıydı yoksa 3 4 aylık çalşma sonucumu

FuLmInE bunu beğendi.
  3. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    ocak ayı [​IMG]

şubat ayı [​IMG]

onuda söyleyimki azerbaycanda olduğum vakit yani 15 yaşda fitness 2 ay gitdim 2 yıldan sora yeniden başladım eski resimim yok tapırsam ekleyeceyim forma

---RamSes--- ve sabrselam bunu beğendi.
  4. Head__Bangers

Head__Bangers Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık Sektörü
    Yer:
    İzmir
    sanki ev çalışması değil gibi salonda yapılmış bir vücuda benziyor??? bu vücut 100 şınav 150 mekikle olcak değil bana göre.. sırt resmen parçalanmış gibi kanatlar falan çıkmış..eğerki gerçekten salon çalışması yoksa bu vücudunda hemen dumbell setimi rafa kaldırıp 100 şınav 150 mekik çekmeye başlıcam :D bana pek ev çalışması gibi gelmedi umarım bu tarz eleştirilere açıksındır dostum bu benim şahsi görüşüm..birde proramın varmı ? ne yiyor ne içiyorsun ?? paylaşırsan seviniri(z)m...

ve bence kilon 51den fazla dostum o vücuda 51 kiloyum dersen bu işte gerçekten yalan olur bence...

Son düzenleme: 9 Şubat 2012
    Sersem1690, can_man, Pulbiber072 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hadi diyelim göğüsü kolları şınavla yaptın karın kaslarınıda mekikle

peki o kanatlar ne öyle çok iyi vücut bilmiyorum nasıl çalışıyorsun ama bozmadan devam et ben çok başarılı buldum ben bu tip vücut seven birisi olduğum için hoşuma gidiyor.

Bence 3-4 aylık evde yapılmış bir vücut değil öncesi var bunun ama her türlü başarılı tebrik ederim.

FuLmInE bunu beğendi.
  6. BoDy41

BoDy41 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    O değilde hiç 51 kiloymuşsun gibi göstermiyosun boyun kısa da değil yane 1.76 vallahi karın kısmı genetik te olabilir benim karın kısmımda bu şekil ve başlamadan once biraz sonuk haliydi bazılarında doğuştan oluyo.

FuLmInE bunu beğendi.
  7. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    hayır ev çalışması.benim yaptığım şınavları görseydin bence fikirin birazcik deyişirdi.youtubedeki videolarl izle ve başla çekmeye amma dumbell setini rafa kaldırma,yazmayı unutmuşum galiba 2 ci ayda 4 kq 1 dumbell aldım onunlada arada yapıyorum amma başka hiçbir şey yok tamamen evde yaptım.bence yaptığım şınav çeşitleri ile kolum çok iyi olmalıydı.evet eleştirilere açığım.zaten ben resimleri koydumki siz bana yardimci olun.çünki tek derdim kilo ala bilmemek ve moralim düşmesine sebeb oluyor.Tartı düzgün çalişiyor dünde aynı kilo gösteriyor 16 yaşımda 45 kkilo şimdi 51.Her halde yalan söylemekle elime bir şey çekmiyecek..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:38 ----------

15 yaşda 2 ay salona gittim o zamanlar arkadaşlar arasında en iyi beden bende oldu 2 aya tamamen denilecek şekilde deyişmişti.Kendimi teriflemek istemiyorum amma 1 elle şınav yapıyordum.2 yıllık arada sora yeniden öyle olmak istiyorum ve yeniden başladım.Nasıl çalışma evde müziyi açiyorum sorasin bakiyorum 1 saat uje bitmiş.Güzel yorumuna görede çok saol.Allah razı olsun.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:51 ----------

51 kiloyum.Bende doğuştan diyil.

8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Genetik iyi elli şanslısın bu arada bende azeriyim :)

FuLmInE bunu beğendi.
  9. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    çok saol,lap yaxşı sevindim buna :)

olympos01, ---RamSes---, PointFlex ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum vücudun çok iyi , bende senin gibi bir vücut yapmak istiyorum.Hergün sadece şınav ve mekik mi çektin ? Ne tür şınav ve mekik çektin ? Bu konuda biraz ayrıntı verirsen çok iyi olur.

FuLmInE bunu beğendi.
  11. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    Çok saol.Evet her gün şınav ve mekik çekiyorum ve 1 tane 4 kg dumbelim var onlada arada kollara çalışıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=w_dNwVxW0v0&NR=1&feature=endscreen yootubedeki videodakine benzer mekik çekiyorum,şınavda ellerimi birleştirerek 1 bacağımi kaldırıp yapıyorum 8-10 5 set ve s.

12. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    karın kasları gayet başarılı ama diğer bölgelerde pek bişey yok çünkü çok zayıfsın kol göğüs falan nerdeyse hiç çalışılmamış gibi ama zayıf olduğun için karın bölgesindeki kaslar tamamen belirginleşmiş 3-4 ay için karın bölgesi çok iyi ölçüleride yazarsan daha iyi olur

Hymenalos ve FuLmInE bunu beğendi.
  13. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    Ben evde çalışıyorum o üzden yoğunluk karın kası ve göğüs zaten.kol,göğüs hiç çalışılmamış diyosun bes ben bu kadar şınavı karın kası içinmi yaptım?:)yorumun içinde ayrıca teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:55 ----------

Şimdi adonis kası üzerinde biraz çalışıyorum.Yeni resimlerimle bağlı yorumlarınızı bekliyorum.Birde kaç kilo alırsam daha iyi gözükürüm?Adonis kası için evde yapıla bilecek haraketler biliyormusunuz?Önceden çok teşekkür ederim..

GeceLordu, sabrselam ve jackmaldow bunu beğendi.
  14. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Trapezlerin ve kanatların iyi ama evde yapılan çalışmaya benzemiyor.

FuLmInE bunu beğendi.
  15. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    Evde çalışıyorum.1-2 arkadaşda evde yapılan çalışma benzemiyor derse evde şınav mekik çekerken resimlerimi çekib buraya koyucam :)Yorumun içinde teşekkür ediyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:02 ----------

1 fotoyu hdr yapmak istedim ondan öyle oldu..ekleyeceyim.kilo almaya çok çalışıyorum amma..yorumun içinde teşekkür ederim

16. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Salonda çalışıyorum, ama bunu bende yapabilirim, bunu yapabilmek için evde çalışmak gerekmiyor :) Yanlış anlama ben o 1-2 arkadaşı desteklemiyorum. Yalnızca kanıtlama şeklin ilginç :)

17. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    Nasıl bir kanıtlama şekli önerirsin?:)

18. acı yok rocky

acı yok rocky Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Aslanim karin hareketi olarak sadece o verdigin linkteki tek hareketi mi yaptin?

FuLmInE bunu beğendi.
  19. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
  20. stardeath45

stardeath45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle boyun 176 ve kilon 51 bana pek öyle gelmedi 51 kilo olan birisi için fazla irisin bana göre

FuLmInE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş