17 yaş İnanılmaz boy-kilo sorunum(Zayıflık) Yardım!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Launa97 tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet değerli BodyforumTR üyeleri.Yaşım 17 ve birkaç yıldır kilo değerim neredeyse değişmiyor.

Boy: 1.84 Kilo: 55 durum vahim.Dışarıdan çok kötü görünmüyorum, arkadaşlar deli kuvvetli der.Yemeklerle aramda iyidir fakat gelir çok fazla değil,çeşit çeşit yemekler,öğünler yiyemiyorum tabii.

Sizlerin acil desteğinizi ve değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.Gainer kullanmam gerekir mi ? Yazın sporada başlayacağım.Evde dambıllarım,barfiks barım var.Yorumlarınızı bekliyorum.

2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Bu konudan forumda en az 100 tane var hepside cevaplanmis araştırsan biraz çareni bulursun , kilo almak istiyorsan direk spor salonuna başla suplement kullanmayida aklından çıkar spora başlayınca yemek yeme duzenin otomatik oturucak ve kilo almaya başlıcaksın.

3. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam dediğiniz konuları araştırdım fakat benim kadar kötü durumda olanı görmedim ve konuyu açtım.Önceden de birçok kez spor salonuna yazılmıştım pek bir sonuç alamadım.Zaten hepsi yağ yakma üzerine yoğunlaşmış ve bizim için düzgüce bir programları yok. Doktora falan mı görünsem ? Olmam gereken kilodan 25 kg azım.

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    bencede en mantıklısı doktora görünmen ama yinede heröğünde 2 katı yemek yemen lazım gibi görünüyor:)

5. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Diyetisyene gitmiştim bir yemek programı yazmıştı ama o kadar yeme ihtimalim yoktu.Her gün kırmızı eti kim yiyor hocam ? Endokrine falan görünsem belki birşeyler yapabilir herhalde ?

Ayrıca boyum uzamaya devam ediyor.Yakında 2 metre 55 kilo olabilirim :(

6. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Evet işin maddi kısmıda var o zaman karbonhidrat oranı yüksek besinleri araştır bi mesela bende hem maliyeti ucuz hemde protein oranı yüksek diye çökelek yiyorum antremanlardan sonra:) endokrini hiç biklmiyorum malesef
    boyun uzaması iyidir kiloyu bi şekilde alırsın ya

7. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Bende bu spora başladığımda 1.82 boy 55 kiloydum , 4 ayda 65 oldum daha sonra bırakmama rağmen kilo almaya devam ettim çünkü yemek yeme alışkanlığı kazandım spordan önce günde 1 öğün yemek yiyen insandım oda sağlıksız bir şekildeydi , sporu yapınca yemek yemezsen kendini suçlu hissediyosun ben bu sebeple kendimi zorladım ve şimdi evde kendi malzemlerimle çalışıyorum ve kilo almayada devam ediyorum bu arada hergün et yiyerekde almadım bu kiloları eti hergün yicek maddi gücüm yok zaten sana yiyecek tavsiyelerim , yumurta akı , pilav , makarna , tavuk göğüsü haşlama , lor peyniri bunların maliyeti o kadar fazla değil , her gün olmasa bile 2 günde 1 bunları düzenli şekilde yersen ve spora devam edersen başarılı sonuçlar alacağına inanıyorum , sabretmen lazım sabır olursa başarı kaçınılmaz

alvel ve Launa97 bunu beğendi.
  8. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yorumunuz,tavsiyeleriniz için çook teşekkür ederim hocam neredeyse aynı durumdaymışız.Hazirana kadar okul sebebiyle spor salonuna yazılamayacağım onun yerine evde çalışacağım.(6 kglik 2 dambıl ile) Bir sorunum daha var bazı spor hareketleri yaptığımda(mekik gibi) kilo verdiğimi hissediyorum.Terlemedem falan mı kaynaklı ? Bu konuda ne yapmalıyım ?

9. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Kiloyu versen bile sağlıklı verirsin yağları yakiyosundur , beslenmene dikkat etmen lazım android telefonun varsa FatSecreti indir oraya kilonu hedefini yaz günlük yediklerini yazarsan ne kadar kalori aldığını gosterir işine kolaylik sağlar

10. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İndiriyorum hocam tüm tavsiyeleriniz için teşekkürler :) Dediklerinizi yapacağım.

Farklı tavsiyelere hala açığım. :)

11. winkan

winkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle kafana takma, bol yemek ye ve flexor hocanin yazdigi "evde calisma programini" uygula. Benim boyum da senin gibi uzun 2 ay once 53kg gordum (hastaliktan). Suan 60 civari ve evde spor yaparak kilo almaya devam ediyorum.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

12. Launa97

Launa97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onu da uyguluyorum günde 2 bölge olarak.Benimki de bir hastalık mı ki ? Yorumunuz için teşekkürler.

Konu tavsiyelere açık.

Sayfayı Paylaş