17 yaşındayım animal stak kullansam zararı olurmu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nNmann-92 tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. nNmann-92

nNmann-92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar..6 aydır düzenli olarak bb yapıyorum.bu süre boyunca 18 kilo aldım.şu an 78 kiloyum.animal stak kullanmayı düşünüyorum.kullanma nedenim testosteronumu ve protein sentezini artırmak.fakat yaşım 17..sizce zararı olur mu??şimdiden teşekkürler...

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    ben 20 yasındayım bodyle tanısalı 2 yıl oldu. Sımdı yenı aldım kullanmaya yenı baslıcam acıkcası senın yaşın erken, benimki bile öyle. 25 yaş üstü kullanmalıdır yazıo kutunun uzerınde zaten growth hormonun daha fazla salgılanıyor bence boyle bı urune gerek yok. No-xplode veya superpump alırsan daha yararlı olabılır..

Tabikide senin kararın bu, iyi çalışmalar.

3. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben animal stak ürününü spora başladıktan 1 sene sonra kullandım.

18 yaşındaydım ve pişman oldum.

Bu ürün çok etkili bir prohormon ürünü.

Çok memnun kaldım; ama şimdi anlıyorum ki çok erkenmiş.

Belli bir kütlen varsa ve belli bir spor bilincindeysen o zaman kullandığında sana çok daha fazla etkisi olacaktır. Çünkü gerçekten çok etkili bir ürün.

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Sleepy neden pişmansın, herhangi bir yan etkisini ya da zararını mı gördün? Gördüysen paylaşır msın?

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Yok Salvadore, benim pişmanlığım bu kadar iyi bir ürünü öyle bilinçsiz bir dönemde kullanmam.

Daha önce de forumda yazmıştım.

Spor bilincimin yeni yeni canlandığı, kıytırık bir beslenme ve yine kıyrıtık bir antrenman sistemine sahipken kullanıp muazzam etki aldığım bir ürün.

Şu anki bilgi ve sistemimle kullansam alacağım etkiyi kestirebiliyorum ve o zaman kullanmamın ne kadar gereksiz olduğunu anlıyorum.

Şu an kullanır mısın dersen, tamam iyi bir ürün ama prohormon ve hormon türlerine bulaşmam tekrar.

Ben bu işi şuna benzetiyorum.

1 aylığına bilgisayarına çok sağlam bir güç kaynağı takıyorsun, diyelim 1000 Watt.

Sonra bakıyorsun ki sistemde böyle bir güç kaynağı var, modifiye ediyorsun sistemi; çünkü güç kaynağı buna uygun.

1 ay sonra o 1000 Watt' lık güç kaynağının gitme vakti geliyor, sen de eskisine dönüyorsun, 500 Watt'lık olana.

Tabi bu arada sisteme eklemişsin de eklemişsin.

Sistem süper; ama güç kaynağı buna uygun değil.

Ben olayı buna benzetiyorum ve hormonlardan uzak duruyorum.

Herkes benim gibi düşünmüyor biliyorum, o yüzden bunları çok fazla anlatma gereği duymuyorum.

İstek doğrultusunda cevap veriyorum artık.

Ürün gerçekten çok başarılıdır fakat, kullanılacaksa belli bir altyapı gerektirir diyerek sözlerime nokta koyuyorum :)

İyi çalışmalar.

6. nNmann-92

nNmann-92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bide çok pis koku yapıomuş..hocam söyledi yattığın yer bile kokuyomuş.alırsan salona gelme dedi.:eek:

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle birşey hiç başıma gelmedi.

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    stacki ben de 29 yaşında kullandım ve prohormone ile alakası yok lütfen doğru bilgilendirelim..piyasadaki ph.lar ile 6haftada 10kilo alanlar var...
    stack ile bunu yapamazsınız genelde..
    heleki 17 yaşında zararı değil faydası olmaz..verilen paraya yazık..

zaten bu yaşta supplement bile önermem..tavuk,balık yumurta,pilav patates ve bol sebze meyve..

ayrıca stack ile ilgili forumda mevcut bir başlık var..onu da inceleyiniz..

zigbog ve zuzu bunu beğendi.
  9. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Stak testo booster olarak geçiyor ama gh salgısını da artırıyor.

O yüzden prohormon olarak nitelendirdim.

Böyle bir ürünü sadece testo booster olarak çağırmak bence doğru değil; fakat daha açık yazılması gerekliydi, haklısın diez.

10. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmayı düşünüyorum yaş 20 :D

11. nNmann-92

nNmann-92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben supplement kullanma yaşı(protein karbonhidrat tarzı ürünler için) 16 diye biliodum:confused:.Ama etkilerini görmedim deil.weight gainerlarla 18 kilo aldım.Vede yağ oranım %17 den %14 e düştü.15 kilo kas yapmışımdır;)
    bi sorum daha olucak 1 aylık protein kullanımından sonra 15 gün ara mı verilio?şimdiden teşekkürler

12. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    gerektiği kadar yemek hafife alınıyor günde 5 tabak makarna 2 yarım ekmek sandviç yiyen çok yiyorum diyor.

lütfen gerek bir sporcu beslenmesi ile karşılaşmadan fikir sahini olmayın.

17 yaşındaki meraklı arkadaş günde yarım kilo et (tavuk balık vs.) tabiiki övünlre bölüştürerek yarım kilo süt 5 yumurta tahıl (merciemk nohut) sebze makarna meyve hiç aksatmadan ye bak nooluyo ama para dayanmaz bunlara oha demeyin bu amatör beslenmesi ilerledikçe buna protein tozları amino asitler ve bilimum teşkilat eklenicek. kusana kadar ye geberene kadar çalış 2 gün kımıldamadan yat bakalım gelişiyomusun gelişmiyomusun

13. nNmann-92

nNmann-92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burda her şeyi yazmama gerek yok diyodum ama varmış..günde 1 litre süt 1 tane ton balığı sabah 5 yumurta beyazı(anteman günlerinde 8) günde 1-2muz portakal suyu üzüm kayısı kurusu fındık badem fıstık bol miktarda tüketiyorum.bunlar 3 öğün dışındakiler.zaten bunları yapmadan nası supplement kullanılırki?duh
    saygılar...

14. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    bu dediklerin hiç aksamıyorsa 80 gr kadar protein alıyorsun karbonhidratı eksik alıyorsun. karbonhidratı arttır proteini de 100 grama çıkart. sütü yarım litreye indir. ton balığının yanına tavuk göğüs ekle be bitkisel protein de al fasulye nohut gibi.

bana yemen birazcık eksik göründü. dinlenirken de peş peşe iki boş günün olsun. kendi adıma ben 48 saatte tam dinlenebiliyorum. yani bir önceki antrenmandan 1 kilo fazla basabiliyorum. aradan bir hafta geçmiş ama aynısını yada eksiğini basıyorsan kasların tazelenmemiş demektir.

peş peşe iki boş günün olsun. kendi adıma ben 48 saatte tam dinlenebiliyorum. yani bir önceki antrenmandan 1 kilo fazla basabiliyorum. aradan bir hafta geçmiş ama aynısını yada eksiğini basıyorsan kasların tazelenmemiş demektir.

antrenmandan sonra 20gr protein tozu alıyordum ağrılarım akşama kadar süryorsu bu gün 40 gr aldım antrenmansonrası yarım saatte geçti gıdanın iyileşmedeki farkını buradan anlayın

Son düzenleme: 13 Nisan 2009
  15. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Defalarca yazdım tekrar yazıyorum. 17-25 YAŞ ARALIĞINA SAHİP arkadaşlar bu ürünü kullanmayın gerek yok. zaten vucudunuz deli gibi hormon salgılıyor metabolizmanızda yapım>yıkım diez üstadın dediğine katılıyorum. İlla kullanacagım dıyorsanız whey+creatın kombinesı yapın ki o yaşlarda onu da gerek görmüyorum.

Sayfayı Paylaş