1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 Aylik Çalışma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve cqlr07 tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. cqlr07

cqlr07 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bench_OFotolar en son halim 1.78 boy 67.5 kg

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      47,9 KB
      Görüntüleme:
      1.156
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      74,3 KB
      Görüntüleme:
      1.172
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      60,8 KB
      Görüntüleme:
      1.083
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      55,9 KB
      Görüntüleme:
      970
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      60,9 KB
      Görüntüleme:
      1.096
    • 6.jpg
      6.jpg
      Dosya Boyutu:
      59,9 KB
      Görüntüleme:
      1.233
    • 7.jpg
      7.jpg
      Dosya Boyutu:
      50,4 KB
      Görüntüleme:
      1.078
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    tebrikler. guzel fit bir vucudunuz olmus.

3. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ölçüleride yazarsanız daha iyi olur özellikle bel ölçünüzü merak ettim doğrusu

cqlr07 bunu beğendi.
  4. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    tebrikler çok iyi vücut yapmışsınız...

cqlr07 bunu beğendi.
  5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    5-6 kg daha kas kütlesi inşa edebildiğinzde bence cok harika olur , tabi sizin istediğiniz vücut nasıl bir fikrim yok ama şuan kilonuza görede yağ oranınız cok iyi, Ki bana göre bu sporda önemli olan herşey yağ oranı insan kiloluda olsa zayıfta olsa yağsız olduğu taktirde her şekilde güzel vücuda sahip oluyor :)

cqlr07 bunu beğendi.
  6. osman30

osman30 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    gayet estetik olmussun tebrikler.beslenme düzeninden bahdermisin.

cqlr07 bunu beğendi.
  7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
  8. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    Güzel ve istikrarlı bir çalışma, tabi beslenmeyi de gözardı etmemek gerek. Karın kası ve bicepsler öne çıkıyor bence, bacak kasları için poz çekmemişsin o yüzden değerlendirmesini yapamıyorum, biraz da trapezlere ağırlık verirsen daha da iyi olacağını düşünüyorum.
    İyi çalışmalar

cqlr07 bunu beğendi.
  9. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    kilo ve boy çok ilgimi çekti.Gayet başarılı. Bacakların ne durumda acaba?Çünkü bu kilo ile üst vücudun bu durumda ancak bacakların çok ince falan galiba.umarım onlarda çok ince değildir.Makul kıvamdadır.

cqlr07 bunu beğendi.
  10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    önceki açtığın başlıkta kiloyu 72 olarak yazmıştın ve yanlış hatırlamıyosam küre başlamıştın naptın da kilo verdin

cqlr07 bunu beğendi.
  11. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bence süper olmuş vücut...bende aydır gidiyoruym ve hedefim böyle fit bir vücut..ve özellikle belirgin karın ..bence fazla gitme ve bunu koru Allah yardımcın olsun..
    anlız ben bişey öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim;acaba 17 aylık çalışmanızda mesela haftada kaçgün gittinizyada kaçgün ara verdiğiniz oldu yani pazatesi gitiniz ve imkanşardan dolayı 3-5 gün ara vermeniz gerekti ay içerisinde bir kaç defa olduğunu varsayarsak bu gelişmemeize nasıl etki eder..ben işlerimden dolayı ayrıca vardiyalı çalıştığımdan ramazanda 3 gün gitmeyip 2 gün üst üste gitmeye çalışıyorum ama normalde 1 gün gidip 1 gün of geçiriyordum...acaba bu durum sizde nasıl...

saygılar..

cqlr07 bunu beğendi.
  12. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    yağsız ve hatları belirgin bir vücut,güzel.ama kütlesi artmalı tabiiki.bicepseler büyük duruyor,ama ön kollar biraz daha büyümeli.göğüs ve mide orantılı olmuş,tabii onlar da büyümeli.genel oalrak tebrik ederim güzel ve orantılı vücut.sanırım zayıflıktan bu noktaya geldin.ölçüleri de yazarsan iyi olur.

cqlr07 bunu beğendi.
  13. cqlr07

cqlr07 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Açikçasi şunu söylüyim net olarak uydugum beslenme düzeni yok sadece sabahları kesın 3 yumurta beyazı ve 180gr konserve ton balıgı muhakkak olmazsa olmazım mumkun oldugunca tavuk ve et yemeye özen gösteriyorum sadece spor sonrası 2 kaşık proteın tozu alıyorum

bacakları çekemedım bı cok kişinınde sorunudur aşırı kıl var :) haftada 5 gun gidebildıgım zamanlar bacak çalışıyorum görüntü bozuklugu yok suanlık tam ideal ama ilerki zamanlarda benım ıcın buyuk bı sorun olucagını tahmın edıorum

Pct hariç kür için gereklı olan her şeyi temin ettim Antalyanın kavurucu sıcaklıgı ve nem oranından dolayı erteledım.suanda 72 kgdan 67.5 kg dustum ama hacimsel bişi kaybetmedım ben şu 4 aylık süreçte dahada çok adele koydugumu düşünüyorum.

İnan hanı ben bu işte daha yenıyım ama fikrimi sorucak olursan bence haftada 5 gun gitmişsın 4 gun gitmişsn 1 hafta ara vermişsin çok önemli değil sonuçta biz profesional değiliz hobi sporuyla ugrasıyoruz. sana dıyebılıcegım tek şey o spor salonuna ayak bastıgında HAKKINI vererek İstikrarlı çalış zaten karşılıgını alırsın beslenmen kötü bile olsa karşılıgını alırsın en azıdan aylar sonra dönüp arkana baktıgında ben ne kadar yol kat etmişim emınım diyeceksın.thums:

14. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    bak işte o konuda haklısın ben daha yeniyim yukarda ayı yazmışım ama kaç ay olduğunu belirtmemişim 4. ayın içindeyim hedefim fit bir vücut..ilk 3 ay kendi başıma hocanın verdiği programla çalıştım ama son 20 gündür hoca nezaretinde çalışıyorum ilk önce 2 saat sürerdi ama şimdi 1 satte bitiyor sporum ama hakkını verdiğimi düşünüyorum..beslenme konusuna gelirsek hakkını vermiyorum doğrusu ama dikkat etmeyede özen gösteriyorum..artık sonuna bakıcaz hayırlısı artık..

son olarak...2 kgdan 67.5 kg dustum demişsiniz bu 17 aylık zmaan içerisindemi oldu..eğr öyleyse ben fazlşa üzülmiim çünkü bende 4 aydır anca 2-2,5 kilo verebildim ve üzülmekteyim...

saygılar...

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
  15. cqlr07

cqlr07 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ben 5 ay içinde verdım 72 kgdan 67.5 düştüm ama beslenme ve karbonhidrat alımı cok azaldı malüm antalya sonuçta hobi için yapıyoruz denız alkol falan fln işin içine girince beslenmede haliyle azaldi düzen bozuldu bı yandan sıcak sürekli terliyorsun haliyle bünyemde zor kg alan bı yapıya sahip düştüm ama proteın ve spor u aksatmadıgımdan hacimsel bişi kaybetmedim tam tersıne adele kazandıgımı gözlemliyorum kol ve göyüs ve karın kasları derinligi açisindan

16. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ok teşekkür ederim son olarak karın kasları için aksatmadan yapmışolduğun hareketleri paylaşırmısın...kusura bakma ama gerçekten tam istediğim gibi olmuş vücudun..

17. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    gayet güzel ve net duruyor başarılarının devamını dilerim.. kürede bulaşmanı asla önermem bu işin sonu yok heleki iç organlarını yormanın bu genç yaşta hiç bir sebebi yok :)

Son düzenleme: 16 Ağustos 2010
    cqlr07 bunu beğendi.
  18. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Plaj vücudu budur.Başarılar...

19. alexcan1905

alexcan1905 Guest

Vücudun süper olmuş çalışmalarının devamını dilerim.Acaba Abdominal programın nasıl yazasanız sevinirim?

20. Soruİşareti

Soruİşareti Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Walla harika ne denebilirki ... ;)

Sayfayı Paylaş