16 yaş protein tozu kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve johnnycaqe tarafından 13 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. johnnycaqe

johnnycaqe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba aranıza yeni katıldım arkadaşlar şimdiden cevap veren herkese çok teşekkür ederim.
    Arkadaşlar boyum 1.82 kilo 57 1 yıldır düzenli şınav mekik ve 2 tane 5 kg dambıl ile çalışıyorum göğüs ve karın kasımda gözle görülür değişmeler oldu şuanda gayet düzgün fiziğim var fakat birazdaha ilerletmek istiyorum ve protein tozu kullanmayı düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozu protein yeterli gelmeyince kullanılan bir supplementtir . ama sanırım 5 kg dambul şınav mekik o kadar protein harcatmaz . biz salonda ağır idmanlar yapanlara bile ilk 3 ay protein tozu kullandırtmıyoruz çünkü gerek yok .

3. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    bencede bu tempoda protein tozuna ihticayın yok zaten antrenmanlardan sonra tavuk göğsü ve ton balığı yersen gereken proteini almış olursun ve bence ballı muzlu süt yap çok iyi bişey kilo almak için

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Trapez~ çok doğru söylemiş.Salonda 1 yıl çalışmış olsaydın, protein kullanmak için geç bile kalmışsın derdim belki.

5. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Yaşın 16 ve büyüme ve gelişim dönemindesin vücut daha tam oturmadan protein tozu vs. kullanmamanı öneriyorum.Çünkü daha çok yıl var önünde 22 yaşına kadar gelişim devam eder.Gelişimin bittiği zamanda bir antrenör hoca yardımıyla kullanman gerekirse kullanırsın.

6. johnnycaqe

johnnycaqe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun arkadaşlar yorumlarınız için

Sayfayı Paylaş