16 Yaş [ Kilo Vermek ] Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mrjoney1str tarafından 18 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrjoney1str

mrjoney1str Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.65 - 1.70 gibi bi boyum var 90 kiloyum nasıl zayıflayabilirim sizce?

sitede araştırdım bulamadım 1-2 şey buldum cok uzun yazmıslardı anlamadım bişey yemek programı , zayıflamak için önerileriniz nelerdir arkadaşlar, abiler ?
    yardımlarınızı bekliyorum, konudayım :)

not: 2.5 ay içinde cok zayıflamam lazım kullanabilecegim hap ilaç vsvs önerileriniz varsa yazabilrsnz :)

2. mrjoney1str

mrjoney1str Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    upppppppppp

3. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    İşin kolayına kaçıp oturdugun yerden kilo vermeye çalışma zaten olmaz. Bende 3 ay önce 1.80 boyunda 112 kiloydum suan 1.83 boyunda 85 kiloyum . 3 Ayda azim hırs yaptım kendime inandım . Şimdi ki amacımda vucüduma güzel bir görünüm sağlamak .

Nasıl verdin dersen spor salonuna yazıldım. Düzenli spor yaptım işin başı zaten düzen . Düzen yoksa işlev de yoktur . Sende bişeylerden sıkıp gerçekleştirmen lazım . Yemekği nasıl yaptın dersen sabah kahvaltısı cok önemli en iyi besinleri orda aldım haşlanmış yumurta 2 3 dilim kepekli ekmek veya yulaf . Ögleleri evdeysen çorba iç ekmek de 2 dilim okul veya işin varsa susamsız poğaça yiyebilirsin çok kaçırmamak şartıyla akşamda aynı şekilde çorba veya az birsey pilav makarna olabilir .

Sayfayı Paylaş