16 Yaş Fitness Programı Kafam biraz karışık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve EgeBy tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. EgeBy

EgeBy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yapı itibariyle ecto-meso yum.Ama belki de ecto daha ağır basıyor bilemiyorum. Boy 180 kilo ise 62,5. Yağ oranım 15,2 çıktı ama kimse inanmıyor diyorlar işte bu kadar olman imkansız vs daha zayıfsındır.Ama çook zayıf gözükmediğimi söylüyorlar.

1 sene fitness yaptım.Yaptım denilirse tabii boşladım.Sallayın onu 0 ilerleme var nerdeyse çünkü.Bu sene dersleri toparlayınca yine başladım ama büyük bir azim ile.Kafaya koydum yani.Forumda beslenme yerini falan okudum bayağı beslenmem iyi gidiyor.Ama biraz şikayetçiyim salondaki hocalar beslenmemiz yok antrenman programımızla biraz ilgisiz gibiler.Hepsi ayrı kafadan bir şey söylüyor.Bu seneki ilk programım şu:

Sırt:Lateral Pull Down 2*15(27 kg)
    Bel:Hyper Ext 2*15(vücut ağırlığı)
    Omuz:Shoulder Press Machine 2*15(13,5 kg)
    Göğüs:Chest Press 2*15(22 kilo)
    Ön Kol:Arm Curl Machine 2*15 (13,5 Kg)
    Arka Kol:push Down 2*15 (22 Kilo Düz Bar)
    Bacak:Leg Extension 2*15(22 kilo)
    Bacak:Leg Curl 2*15(22 Kilo)
    Karın:Şöyle açıkliyim yere yatıp 6 kilo kettlebell ile elllerinizi havaya kaldırıp ileriye yani "/" şu eğimde kalkıyorsunuz.Sonra 10 kere yapınca bırakıp.Anında 10 mekik çekiyorsunuz.Bunu 3 set yapıyorsunuz.

Ve en sona Cardio 30 dk verdiler.Isınma ve soğuma hareketleri zaten var.Her neyse Bugün çok tartışma oldu biri dedi(hocalardan) senin amacın baklavaları belli etmek biraz hacim kazanma Cardio yapma bol bol ye hacim kazan sonra define olursun diye.Diğeri diyor işte 30 dakika yap damar dolaşım sistemin içinde sağlıklı falan.
    Sağlık konusuna bir şey demiyorum ama benim kafamı çok karıştırdılar.Evet benim amacım baklavaların çıkması geniş omuzlar yani estetik bir görünüm kazanmak.Yemeğime zaten çok dikkat ediyorum.Bol protein ağırlıklı besleniyorum.

Sorulara gelirsek:

1-Bu programdan verim alır mıyım?
    2-Kardiyo hakkında ne düşünüyorsunuz?
    3-Biliyorum her şey antrenmanla olmuyor genetik de çok önemli.Ama daha iyi yanıt almak için hangi sporcuları örnek aldığımı söyleyeyim.İşte nick augerdi.Yok Lazar Angelovdu.Yanlış anlamayın illa böyle olucam demiyorum ama bu hedeflere yaklaşabildiğim kadar yaklaşmak istiyorum.

Vücut olarak Şunun biraz daha yapılısıyım.Kendime an yakın bunu buldum. :D ona göre değerlendirirseniz sevinirim :D :D Teşekkürler

http://www.martindelacroix.com/wp-content/uploads/2011/04/blakes-undies.jpg

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23.06.13 00:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22.06.13 23:40 ----------

Aha buldum arkadaşlar vücudum tam da böyle:Düzeltme yapamıyorum k.bakmayın hakkım bitmiş sanırım:http://25.media.tumblr.com/tumblr_lfgn0hkzar1qestjao1_500.png

Son düzenleme: 22 Haziran 2013

Sayfayı Paylaş