16 Yaş Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Tuzuner tarafından 12 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tuzuner

Tuzuner Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar;

Yaşım 16
    Kilo : 77
    Boy: 1,90

Çalışma programım pazartesi çarşamba cuma şeklinde 3((4,5).(4x10)) Şeklinde çalışıyorum yani Pazartesi göğüs bacak , Çarşamba Sırt Omuz , Cuma günü de Önkol arkakol ve Karın hareketlerini yapıyorum bölge başına en az 3 en çok 5 hareket uyguluyorum
    Ölçülerim
    01.12.2012 Ölçüm Tarihli
    Boy: 1.90
    Kilo = 77.8
    Sağ kol : 35
    Sol Kol : 35
    Omuz : 118
    Göğüs : 96
    Bel ise : 87
    Sağ bacak 54
    Sol bacak 54

Genel itibariyle ölçülerim bunlar Daha önce universal 2700 ( 350 tablets ) almışştım son 60 adet amino asit hapım kaldı ve True mass 5.82 LBs ürün bitirdim

Spora başladığımda 67 kilo idim son 1 aydır uyguladığım beslenme programım ise
    Sabah 06:15
    Yatağımın yanında bulunan baldan bir çorba kaşığı yemek ve tekrar uyumak gözler yarı açık
    Sabah 6:45
    4x10 mekik hareketinden sonra 4-5 adet yumurta beyazı , 2 adet kalın kaşarlı tost , 0,5 litre yarım yağlı süt , 3-4 yeşil zeytin , kibrit kutusu peynir
    Sabah 09:00 10:00 ve 11:00 saatlerinde
    Okulda teneffüste arkadaşlarımdan ve kantinden aldığım kaşarlı , karışık tost , poğaça ve ayran (açlığımı kesicek kadar)
    Öğlen 13:00 Da 200-300 gram haşlanmış makarna veya pilav ( beyaz ve bulgur) yanında da 30-40 gram rendelenmiş kaşar ( napoliten sos var ise onu da katıyorum) yedikten sonra tıkandığım için meyve asitleri sayesinde eritmek için mandalina portakal vs. ürünler tüketiyorum

Her öğlen evde rutinleşen görüntü ve alışkanlık

Öğlen 16:00 da 200-300 Gram tavuk ve 20-25 gram kaşar Yanında yine domates salatalık( o zaman elime ne geçerse )
    16:45 Öğleden Sonra Spordan önce ara öğün
    100 Gram kavrulmuş fındık veya 2-3 tane patates yada ton balığı
    Akşam 21:00 Genelde bu saatte bitkisel proteinlerden baklagillerden çorba ve etli yemek olarak tüketiyorum bol bol sürekli birşeyler yiyip mideyi boş bırakmıyorum Eğer bunları yemez de birkaç saat önce tekrar yemek yer isem gece mutlaka 1 litre süt içip öyle yatıyorum
    Gece 22:00 Da da elime ne geçerse sebze meyve yemeği o güne göre 1 porsiyon daha yemek yiyorum
    Haftada 2-3 Defa 200-300 gram haşlanmış yada kızartılmış olarak kırmızı et yiyorum
    Gün boyunca hiç ekmek kullanmıyorum (hayatım boyunca da pek kullanmadım)

Tabi arada kendimi şımartmıyor da değilim ( haftada 1 olarak Burger , Lahmacun , Cips + Alkol ) Olarak

Ayrıca 4 yıldır sigara içiyorum günde 2 pakedi buluyor haftasonları haftaiçi 2 günde 1 paket. Beni pek rahatsız etmiyor Doktora gidip kontrollerimi yaptırıyorum henüz bir sıkıntım yok

Bodye başlayalı 8 ay oldu ve artık böyle gidiyorum genel olarak kendimi zorlayacak şekilde ağırlıklara giriyorum

Sizin yorumlarınızı eleştirilerinizi eksiklerimi fazlalarımı bekliyorum . Hem benim için hemde benden sonraki arkadaşlar için aydınlatıcı olur

Biraz uzun olmuş gözükebilir ama aslında öyle değil

Saygılarımla,

Sayfayı Paylaş