1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

16 yaş 4.5 aylık ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Realicty tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. ChevChelios

ChevChelios Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende denicem dostum. göbek var belki onu eritir :p
    birde rica etsem videonun linkini atarmsn? birçok vidyo var

2. Abdullah Tomba

Abdullah Tomba Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    göğüs kasların yer çekimi etkisi ile normal olarak aşağı iniyor. Kasıldıgın vakit goğüslşerın toplandıgı ıcın normal olarak bıraz daha kucuk gozukur

Azi ve Prometheus676 bunu beğendi.
  3. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Evde çalışmayla Güzel vücudun var tebrikler . Evet FleXoR evde çalışılabilecek en iyi programı vermişti bizlere . Bende ilk 2 ay evde o programla çalıştım ve sonrasında hedefimin yüksek olduğunu benimsedim ve Salona yazıldım . Evde çalışmakla Salonda çalışmak arasında şöyle bi istisna var. ' Evde çalışmayı Ayak üstü yenilen bi sandviç düşün . Salonda çalışmayı ise İstediğin kadar yiyebileceğin annenin yaptığı enfes yemekler . İkiside doyurur dimi ? Ama biri daha çok şeyler verir sana ' ;) :) Benim düşüncem en kısa sürede bi salona yazılman ve bu azimliliği yaklasık 10-12 Ay salonda devam ettirmen . Eminim istediğin vücuda sahip olacaksın .

NOT : Üçgenlik var fakat çok yukarıdan başlıyor . Bunuda sanırım evde Barfiks çekemeyeceğinden kaynaklanıyor olabilir . Salonda o üçgenliği daha aşağı cekerek daha hoş bi vücudun olur .

Son düzenleme: 7 Ocak 2012
    Azi ve Realicty bunu beğendi.
  4. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum yorumun için teşekkürler fakat ben salona yazılmayı düşünmüyorum ben evde yeterli ağırlık olursa herşeyin yapılabilecegini düşünüyorum evde alt göğüs dışında göğüsü çok rahat çalışıyorum omuz desen temel hareketler belli salonda yapabilecegimi evdede yapabiliyorum kanat biraz zorluyor karın ve kolda evde rahat geliştirelebiliyor fakat barfiks konusu biraz zor çunku evde barfiks çekecek yer yok onun ıcınde çubuk almayı duşunuyorum :)

Azi bunu beğendi.
  5. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesım şanslısın valla :D Bedenın ne kıyafet olarak ne beden gıyıyorsun merak ettım pantolon ve gömlek vb ?

6. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Evde çalışmayla çok iyi yere gelmişsin,salondan devam et,profil resmini gördükçe Schwarzxxl nickli arkadaşın profili aklıma geliyor,iyi çalışırsan onunki gibi güzel vücuda ulaşabilirsin yapınızı benzettim.

Realicty bunu beğendi.
  7. Gallant_Boy

Gallant_Boy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Videoyu buldum tesekkurler. Yalniz kac gunde bir karin calisiyorsun ? Ne kadar ara veriyorsun, onlari da paylasabilirsen cok makbule gecer.

Basarilar

8. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38

bunlarda yeni resimlerim

Ekli Dosyalar:

Azi bunu beğendi.
  9. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar ben bel bölgemi nasıl kalınlaştırabilirim rahatsız etmeye başladı gerçekten çok ince geliyo bana omuzlarıma bakınca felan bide okulda giydiğim gömlek dar ordada çok belli oluyor belin inceliği kız gibisin espirileri artık güldürmüyor

Azi bunu beğendi.
  10. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Millet inceltmeye calısıyo be abi :) onlar kıskandıgı ıcın dalga gecıyolardır

Control, Carier, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Oyle Diyorsan Sorun yok o zaman sen bilirsin :) Bel konusu genetik birşey . VG Yaparak Belini Kalınlaştıramazsın . ÖRN Bazılarının bel kemikleri 0 yağsız 80 82 , Bazılarının 70 72 :D Dediğim gibi O belle omuzdaki farkı Barfiks çekerek düzeltebilirsin . Üçgenlik biraz daha aşagıda başlar .

Realicty bunu beğendi.
  12. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    dostum omuzlar yaşımında etkisiyle hızla genişliyor barfiks çekme şansım yok beli kalınlaştırmak için başka yol yokmu yağlanmadan jony bravoya dönecem ilk zamanalr böyle gözüme güzel geliyordu fakat şimdi çirkin gelmeye başladı

Azi bunu beğendi.
  13. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Mümkün mertebe az yağlanarak kilo al.Belinde kalınlaşacaktır...

14. OMK_01

OMK_01 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sakın kalınlaştırma. simetrini bozma. sana belin ince diye konuşanlar, vücudunu çekemeyenlerdir. bu şekilde devam...

15. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    bakın arkadşalar bunlarda midem tıka basa doluyken soğuk resimlerim dediğim gibi ben vücudumun hep bu halde olmasını istiyorum midem doluyken bel kalın duruyo vücudum daha iri duruyo bide bu daha kaliteli bi makina çekildi

Ekli Dosyalar:

• 184.jpg
      184.jpg
      Dosya Boyutu:
      33,6 KB
      Görüntüleme:
      464
    • 185.jpg
      185.jpg
      Dosya Boyutu:
      31,4 KB
      Görüntüleme:
      462
    Azi bunu beğendi.
  16. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum sen ince bellisin.Sen demek estetik demek.Dünyanın 8. harikası senin belin ( yok artık :) )Binlerce Türk genci senin gibi bir bele sahip olabilmek için saçma sapan diyetler yapıp,yağ yakımını sağlamak için etrafta deli danalar gibi koşuşturuyorlar.Yeri geliyor günde şu kadar mekik çekiyorum göbeğimi eritemiyorum gibi saçma sapan konular açılıyor forumda(Bende açmıştım zamanında)Bunların tek bir amacı var;senin gibi bir bele sahip olmak.Sen sahipsin ama kıymetini bilemiyorsun...

Hey dostum söylesene senin derdin ne?

onurr_535 ve Realicty bunu beğendi.
  17. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    azi ne bileyim ya kız gibisin gibi alaycı sözler rahatsız etmeye başladı bide bodyci bi akrabam var onunda alaylarına maruz kalmaya başladım o bulk döneminde çok iri şu anda kötü etkiliyo beni

Azi bunu beğendi.
  18. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kız olmadığını ispatla o zaman,hem belin ince olduğu için penisin daha iri gözükecektir...

onurr_535 bunu beğendi.
  19. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    alemsın azı...guzel cvp..

Azi bunu beğendi.
  20. trail_blazerr

trail_blazerr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bence şikayet etmemelisin belinin inceliği güzel ama birşey farkettim sanki bu incelik çok yukardan başlıyor gibi o yüzden senin hoşuna gitmiyor olabilir.....sana tavsiyem kanat kaslarını geliştirirsen o incelik biraz daha aşağıdan başlıcak ve o zaman gözüne çok daha güzel görünücek...ama genel olarak ve genetik olarak güzel vücudun var belinide kalınlaştırmaya falan çalışma bence....
    kanat kaslarıda en güzel ve en hızlı barfiks ile güçlenir...yazılarından barfiks çekme şansım yok demişsin...aslnda çok güzel imkan yaratırsın kendine...internetten bi tane kapı arası barfiksi al kapınn arasına 5 dk da montele canın sıkıldıkça çek ben öyle yapıyorm :)

Sayfayı Paylaş