16 YAŞ 55 KİLO1,72 boy tavsiyeleriniz lazım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aaa1a tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aaa1a

aaa1a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yaşım 16 boyum 1,72 ve kilom 55 dolayısıyla boyuma ve yaşıma göre kilom oldukça az yani çevremdekilere kıyaslada öyle . Benim en büyük hevesim herzaman vücut geliştirmek olmuştur ancak kilo sorunumu bir türlü çözemediğimden biyerden başlangıç yapamadım. bi türlü kilo alamıyorum ve kollarımda oldukça ince gerçekten cok üzülüyorum bu duruma . Sizden istediğim ne yapmam lazım ilaçmı almam lazım yoksa nasıl beslenme programı uygulamalıyım bu konuda bilgilendirmeniz . özellikle kollarımın kalınlaşmasını istiyorum tamamen dümdüz ve ince bir görüntüsü var . Sporla düzeltmeye calıstım ancak kilom az oldugundan başarısız oluyorum.
    Lütfen ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verin bana . Yeterli kiloya ulaşıp vücut geliştirme işine başlamak istiyorum artık gerçekten çok önemli bu benim için hertürlü çalışmaya hazırım .

2. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce şunu bi aklından çıkar zayıfsın diye neden salona yazılmıyorsun ? orda sana daha çok yardımcı olucaklar ilk bi salona yazıl 1-2 ayını böyle geçir bol bol karbonhidratlı besinler tüket makarna pilav bol bol ye öğlenleri yanınada biraz et parçası bide yoğurdunu koy tamamdır sabahları sağlam bi kahvaltı yap akşam gece yatmadan bol bol karbonhidratlı şeyler tüket mesela gece yatmadan önce 1 sandviç ekmeğinin arasına ton balığını koy ye öyle yat ve hiç vakit kaybetmeden salona başla en çok orada yardımcı olurlar sana ilaç felan demişsin simdi gerek yok ilk bi beslenmeni düzene sok salona yazıl 1-2 ay sonra hocana sorarsın al derse alırsın unutma ilk önce sabır 3-4 ay sonrada sakın deme ben niye gelişmiyorum diye 3-4 ayda hiç bisi olmaz en az 6 ay geçmesi lzım vücudun bişeye benzemesi için bu iş azim ve sabır ister hadi kardeşim kolay gelsin kendine iyi bak.

3. Seyr-ü Tosbağa

Seyr-ü Tosbağa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde yaşım 16 kilom 55 ve boyum 1.72 :D
    Aslına bakarsan vücut geliştirmeye başlamadan önce 51 kilo gibi birşeydim ama bir ayda 4 kilo aldım, illa kilo alıp öyle vücut geliştirmene gerek yok sadece vücut geliştirirken seni destekleyecek bir yemek programı hazırla... alttaki benim programım siteyi araştırarak kendime göre birşeyler ayarlamaya çalıştım kilo vb. aynı olduğu için belki işine yarar ama programda birkaç yanlışlık var en altta "srrcan" ın yorumunu okuman lazım...
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ba-layal-1-ay-oldu-t55177.html?p=552376#post552376

4. aaa1a

aaa1a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok teşekkür ederim gerçekten . Önce kilomu yeterli seviyeye getirip ondan sonra salona yazılmayı düşünüyorum yinede birazda çekiniyorum hani :)) Ama sporu eksik etmicem kilo almaya calısırken evde antreman yapabilirim en azından bu konuda önerilerinizide alabilirim.

Sayfayı Paylaş