150 Kg Leg Extension

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve merterturk34 tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    5 aydır vucut gelistirme yapıyorum yorumlarınızı bekliyorum squat falan calısmıyorum boy ile ilgili etkisinden ötürü :( sadece bu hareketle gelistirdim baldırımı :) yaş 17 kilo 76 boy 1.80

Leg Extension 150Kg - YouTube

2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha kontrollu yapmalisin bu hareketi, ayrica en ust seviyede tutmak dizini zarar verebilir. Negatif tekrarlari kontrollu yaparsan cok daha etkin vurabilirsin ilgili kasi.

3. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Negatif tekrarları ihmal ediyosun önemli olan çok ağırlık kaldırmak değil kontrollü yapmak beyinle kas arasındaki bağlantıyı kurmak.. ağırlı değil kaslarını çalıştır.. Bu harekete çok ağır kilolarla girilmemelidir zira dizlerine çok yük binecektir ve ciddi sorunlar yaşayabilirsin. Boyun 1.80 kısa değilsin squat bu sporun en temel hareketlerindendir bir çok faydası vardır.. bunu bi düşün

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Evet üst seviyede bacakların bırak yansın define vücudun var hareketleri biraz yavaş yapmalısın. 17 yaşındasın henüz kemiklerin oturmadı aslında vücut geliştirmeyi bile yapman sakıncalı. Squat sadece korkmamalısın yani.

5. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    kontrol 0

agirlik savurmakla olmaz bu is,negatif kismina onem vermelisin,bacaklarin daha cok sitresse maruz kalacaktir.
    ayrica Squat gibi egzersizler boy uzamana engel olmaz cok agir girmedin surece.

6. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Önerilerinizi ve eleştrilerinizi dikkate alıcağım

Sayfayı Paylaş