15 Yaş BodyBuilding Motivation videom

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 5 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaş 15 1 yıldır bu sporu yapıyorum ve bir video hazırlamaya karar verdim https://www.youtube.com/watch?v=B54HjOHqewM&feature=youtu.be youtubeye şimdi attım 3:29 dan sonra ben giriyorum isterseniz hepsini izleyin sorunuz olursa ö.mesaj ile sorabilirsiniz teşekkür ederim.

Son düzenleme: 5 Ocak 2013
    DEXONİA, Dexter_Morgan ve Ratat bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok güzel olmuş yanlız bence bu motivasyon videolarında üstünüzde birşey yokken vücudun üst kısmı çıplak yapmak daha mantıklı olurdu ve kısa şort.

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Hareketleri cok hizli yapiyorsun. Sanki agirliklar seni kontrol ediyormus gibi.

4. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet biraz seri çalışıyorum üstümün çıplak olmasıda salon genelde çok soguk oluyor ve bunu sınıfta yayınlıyıcam birçok kız var sınıfta ögretmen var üstümün çıplak olması kötü olur diye koymadım o şekilde

5. Ratat

Ratat Üye

Beğenileri:
    279
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Pt
    Yer:
    Norvec
    Bence guzel cok guzel olmus. ama 3:29 den sonrasi mi senin yapdigin bölum yoksa butun hepsinimi sen yapdin?

6. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    3:29 dan sonrası komple benim 3:29 dan öncesini aldım eklemeler yaptım

7. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Hareketleri çok hızlı yapıyorsun.Nizami şekilde orta hızda yapsan daha iyi olacak.Bi de o kemeri sürekli takma derim.Bele vuracak hareketlerde tak.Yoksa belindeki kasların hasar görür.

8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    hareketleri doğru yapmıyorsun + 1 yıllık vücut göremedim sende sanki omuzların ve kolların hala cok dar ve ufak 3.20 ye kadarda herşey güzel.

uzzman, OvO ve abcdefgHAKAN bunu beğendi.
  9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Leg press yaparken ellerini dizlerine koymak yerine yandaki demirlere tutun. Böyle daha iyi verim alırsın. Ayrıca hareketleri yavaş yap. Bu arada ilk baştaki yazını beğendim.

SiskoBatu bunu beğendi.
  10. sefa011

sefa011 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bodybuilding
    Zhasni'nin videosundaki Türkçe yazıları sen mi yazdın.?

11. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    video hızlı sarıyormuş gibi olmuş,o ne hız öyle,kasların hiçbirşey anlamıyordur muhtemelen hayatlarında şaşırmadıkları kadar şaşırmışlardır,valla 1 yıldır böyle yapıyorsan üzüldüm gerçekten,ayrıca nefes alıp verme olayını bile yapmaya fırsatın olmuyor sanki,o kadar hızlı yapıyorsunki aldıgın nefesi anca 3.tekrarda filan verirsin :)

12. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumlar için teşekkür ederim
    Fatih Ayyıldız kemeri sürekli takmıyorum ben o gün idman bile yapmadım video için zaten videodada bi bacak bi sırt bi kanat bi göğüs bi triceps karışık yani o gün idman yapmadım normalde hareketleri o şekilde hızlı yapmıyorum müziğin ritmine uydurabilmek için o şekilde yaptım tricepste halatla push down yanlıs biliyorum dediğim gibi müziğin ritmine uydurmak açısından squatıda yapmıyorum zaten gördüğünüz gibi düşük agırlık video için yaptım bi kereliğine sefa011 evet yazıların tamamı benim
    -hitman- tavsiyeni dikkate alacagım teşekkür ederim
    moothy dediğim gibi o gün idman yapmadım hareketleriin bazıları yanlıs genelde böyle çalışmıyorum müziğin ritmine uymak için hareketleri hızlı yaptım o videoda
    efekan teşekkür ederim kısa zamanda üye fotoları bölümüne eklerim pozlarımı
    Scoobz sana gelelim 15 yaşındayım ne bekliyosun 15 yaşında bi çocuktan ? Markus mu olayım ? ayrıca vücudumu görmedin bile yağsızım oldukçada parçalı ölçülerim küçük olsa bile yinede bir vücutçu gibi duruyorum emin ol ! 15 yaşında bu kadar oluyo imkanlarım sınırlı daha iyisini yapabiliyosan yap hadi hodrimeydan !

moothy bunu beğendi.
  13. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    :D bende senin yaşındayım ama squat falan :D beni bozar boy moy uzamaz.Bu arada 1 yılda gelişememissin pek hacim kazanamamıssın.Yeni başlamış gibi duruyorsun.

14. sefa011

sefa011 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bodybuilding
    bu yaşta bilinçlenmeye başlaman güzel 18-19 yaşlarında çok iyi vücudun olur, tabi çalışmaya devam edersen ayrıca videodaki yazından anlaşılıyor aşıksın bu spora güzel yazmışsın tebrikler.

SiskoBatu bunu beğendi.
  15. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    sefa011 teşekkür ederim
    College boy daha vücudumu üstsüz görmeden yorum yapamassın evet zayıfım ama senden iyiyimdir emin ol

16. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Hareketleri tam yapmıyorsun yarım yapıyorsun gibi geldi. 1 yıldır bu sporu yapan kişi için hafif çalışıyorsun belki video için hafif ağırlıkları tercih etmişsindir.

Fakat durmak yok yaşın daha 15 hiç bırakmadan devam edersen iyi yerlere gelirsin kesin.

17. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Siz 15 yaşında bi çocuktan coleman olmasınımı bekliyosunuz ? Allah aşkına soruyorum size daha 15 yaşındayım lise 1 öğrencisiyim malum bütün gün okuldayım adam gibi beslenemiyorum ama elimden geldiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum

18. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    o yaziyi o yazmadi,bir turk sayfasindan alintidir.

19. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    cocuk ugrasmis etmis elinden geldigince guzel bir seyler yapmaya calismis su yorumlara bak.

20. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yemin ediyorum yazık size yaa şu konuyu açtığıma bin pişmanım keşke ellerim kırılasaydıda açmaz olaydım bişiler yaptık paylaşalım dedik şu yorumlara bak yaa terbiyesizsiniz yemin ediyorum 15 yaşında birinden ne bekliyosunuz ? soruyorum size yaşınız geçmiş başlamışsınız yeni spora biz genciz diye bize laf atıyosunuz yok çok zayıfsın yok 1 yıldır yapıyosun çok hafif çalışıyosun yok 1 yıldır boşuna kürek çekiyosun hiç gelişmemişsin yazık size yemin ediyorum bi gidin Allah aşkına yaa

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş