1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

15 yaş 2 yıl ağırlıksız çalışma, 171 boy 56 kilo

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve rert tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. rert

rert Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, vücut geliştirmeye 13 yaşındayken yumruklarımın güçsüz oluşunu farkederek başladım, ilk başlarda yumruğu geliştirmenin etkili yönteminin şınav olduğunu söylediler ve düzenli şınav çekmenin hem yumruk gücünü hem de vücudu çok geliştireceğini söylediler, 2 yıldır hergün düzenli şınav, dips ve arada mekik çekiyorum. Şu an tek seferde 80 şınava çıkabiliyorum.
    Okul başladıktan sonra okulun güreş takımına yazıldım, hoca ağırlıkla çalışmamı tavsiye etti ve 10kg bir ağırlık aldım, haftada 2 kez calf, omuz, bacak, sırt, trapez, kol ve bilek çalışıyorum.
    Şınav programı olarak http://www.hundredpushups.com/ sitesindeki programı bitirdim, programa başladığımda 20 şınavı zor çekerken programı bitirdiğimde tek seferde 60 şınava çıkabiliyordum.
    Vücut ölçülerim:
    Boy: 171
    Kilo: 57
    Bel: 74(soğuk)
    Göğüs: 93(sıcak)
    Omuz: 110(soğuk)
    Kol: 32(sıcak)
    Önkol: 28(soğuk)
    Bacak: 48(sıcak)
    Calf: 36(sıcak)
    Fotoğraflar soğuk çekilmiştir, sol kanat sağdakine zayıf değil, kasılırken hata yapmışım küçük çıkmış.

2. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    2 yıl hergün şınav çekmek sana yaramamış pek.bende 1 yıldır şınav çekiyorum düzenli olarak ama bu kadar az gelişme göstermedi bayağı gelişme gösterdi programında değişiklik yapman lazm.

3. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON

kardeşime katılıyorum. bence programı geçtim yediklerine dikkat etmiyorsun. güzel bir diyete gir. vücudunun alt yapısı var gibi duruyor ama yağdan gözükmüyor. kendi bilgimce bu kadar diyebilirim. mekik hiç çekmemiş gibi duruyorsun. biraz zorla kendini kendi vücud ağırlıklarınla birşeyler ekle. birazda araştırma yap..

4. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    çok sert bakıyorsun biraz sempatik olsan daha iyi olur antelman ve beslenmeni bidaha gözden geçir

5. rert

rert Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Evet artık bu program fazla zorlamıyor, deneyimli arkadaşlar varsa program yazarsa sevinirim, bu arada SouL61 ustam, yediklerime dikkat etmiyorum, gelişim çağında olduğum için gelişimi etkilemesin diye yediklerime pek dikkat etmiyorum, 17-18 yaşına kadar altyapı yapıp sonra diyete falan girmeyi düşünüyorum.

6. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    yazdıgın son mesajdanda çok belli ki bu spor hakkında hiçbirşey bilmedigin sana tavsiyem git bir spor salonuna yazıl forumu didik didik oku

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    asıl bu çağda yedıklerıne dıkkat etmen gerekıyorkı alt yapın sağlam olsun

8. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    ah be kardesim sana kim dedi bu gelisim caginda etkilenirim olayini , ben senin yasinda ailemin bu sozlerine kandigim icin o kadar yaniyorum ki kafasizligima , senin yasinda olsam bol bol proteinli yiyecekler tuketmek ve en kisa zamanda bir spor salonuna yazilmaktir ayriyetten basketbol oynamaya 17 yaslarinda baslamanin da pismanligi var inan bana senin yaslarinda bi baslasaydim su oyunu oynamaya smdi 1.80 yerinde 1.90 olurdum , protein tozuydu spor salonuydu oydu buydu snin gelisimini bozar aman laflari seni uzak tutmak icindir , kanma demekden baska bise gelmez elden ama kanma dostum . bir spor salonuna yazilma imkanin varsa yazil , yediklerine cok dikkat et , protein iceren yiyecekler tuket ve vicudun asil o zaman altyapisini olusturur . Kolay gelsin

9. rert

rert Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Benim bahsettiğim şey o değildi ki, yani yağlı yağsız muhabbetine pek takılmıyorum şimdilik, yoksa proteini karşılamak için baklagil, yumurta v.b. yiyecekleri fazlasıyla yiyorum.

10. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Snn bu sporda hala bilgsz oldgn bu yormundn bile belli nasil istersn oyle yap karsam ama onan bu senelerno bosa gecrdgne yanacaksin kolay glsn

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    faydalı ve sağlığa zararlı yağlar vardır bunları araştır faydalı olanları elbet kullan.

12. oğuz1234

oğuz1234 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yediklerine biraz daha özen sana pek bişey kaybettirmez güzel kardeşim . Yağ yakımı arttıktan sonra kasların gözükmeye başlıcaktır zaten , başarılar .

13. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    hemde 10 kg ile çalışmışsın ve bu kadar gelişmişsin.beslenmene dikkat etseydin çok çok daha iyi olurdu.açıkcası 1 yıllık emeğin boşa gitmiş

14. Wanquis

Wanquis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yaklaşık 2.5 senedir evde çalışma ile şınav&mekik çalışıyorum.. 2 yıl için cok az bir gelişim bence..
    Şuanda 130 şınav çekebiliyorum 37 cm kol kasım var .. Ayrıca 2 yıllık çalısmaya göre göğüs kasında cok az.. Biseylerde kesınlıkle yanlıslıgın olmalı.. Forumu dikkatli ve iyi okumanı tavsıye ederım.. Şınav çekerkenki eksikliklerini gidermen dileğiyle..

15. Tigertugi

Tigertugi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    dostum gelişim cagındayım diyip obez olma

16. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    beslenmede var tabi. hergün calıstım diyor her gün her bölgeyi çalıştrmış. kas kütlesi kazancagına yakmış bence.

17. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Beslenme kötü olsa dahi hergün düzenli yumruk şınav çeşitleri , mekik , barfiks çeşitlerini uyguladıysan 2 yılda koyduğun fotoğraflara göre daha mükemmel bir vücuda sahip olabilirdin...
    Bu arada konuyu açan arkadaşım yazdıklarından anladığım kadarıyla bu spor hakkında pek fazla bir bilgin yok , önyargı gibi görünen yanlış düşünceler var.Sana tavsiyem ya bu forumu çok iyi oku çoğu konuda bilgi veriyor insanlar yada bir salona yazıl ama artık salona yazılıncada öyle insanlardan kolay kolay bilgi alışverişi yapamıyorsun sen bu forumdan yararlan body konusunda çoğu şeyi bu forumdan öğrendim...

Son düzenleme: 3 Şubat 2012
  18. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    o kollar 32 ise benimkiler 36-37 falan heralde.Ben ölçtüğümde 34 çıkmıştı.

19. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Benim bir an önce beslenmeme dikkat etmem lazım yoksa benimde önümdeki uzun seneler boşa gidecek:(

20. qwqwew123

qwqwew123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    110 omuz :)

Sayfayı Paylaş