15 Yaşındayım Ne Önerirsiniz !!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Furkan50 tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Furkan50

Furkan50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Haziran ayında 15 yaşımı doldurcam. 1.71 boyunda 52 kiloyum evde dumbell,şınav ve mekiklerle yapılı bir vücudum olsun istiyorum.Beni rahatsız eden durum ise meme uçlarımda şişlik olmasıdır vücut sıcaklığım düşünce istediğim hale gelip küçülüyor.Kas ve bu problemime ne çözüm önerirsiniz düzgün yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.!!!

2. BugraCavkaytar

BugraCavkaytar Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Aynı sıkıntı bende var.Pek takmıyorum açıkçası.

3. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bende senden 1 yas buyugum ve yaklasik 2-3 yil evde vucut gelistiricem diye pinekledim.ve emin ol evde hicbirsey olmuyor.vucudun her yerini uzman birinin gozetimi altinda duzenli bi sekilde calistirip ona gorede beslenmen gerek.bu sartlar altinda bile zor (uzun surede) gelisiyor vucut.evde hicbisey olmaz.bende olmadi yani.

bide boy konusunda soru isaretleri vardi benim kafamda.seninde varsa diye soyluyorum,fitness uzamayi kesinlikle engellemedigi gibi ustune bide asiri azda olsa (1-2 cm) uzamaya yardimci oluyor

4. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Evde vücut gelişmez diye bir kaide yok.Bende 1 yıl spor salonlarında pinekledim.
    Gırgır şamata ve konsanstrasyon sorunum yüzünden iyi idman çıkartamıyordum.
    Sonra dumbell set , bar , ağırlık plakası , sehpa falan alıp bodrumu bi güzel temizledim.
    Hatta dün girişin dar bölümüne cable cross dahi yaptım.3-4 ay spor salonuna vereceğin parayı saklayıp böyle bir şey yaparsan gelişirsin.
    Seni motive eden müziği açabilir istediğin kadar abuk subuk ses çıkartabilirsin:D
    Spor salonuna giderken dolmuşa suya vs. vereceğin parayı bi köşeye atsan her ay farklı supplement alırsın.
    Boy konusuna gelince arkadaş 14 yaşında ve 1.71 gayet iyi body yapsada 1.75e ulaşır diye düşünüyorum.

5. Furkan50

Furkan50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle teşekkür ederim kilom hakkında neler düşünüyorsunuz ben ve çevremde boyuma göre zayıf olduğumu düşünüyoruz sizce kaç kilo almalıyım??

6. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    benim boyum 1.68 ve 63 kiloyum hedefim 80-85 ama bu benim istediğim tabi.Sen belki daha fit yada daha hacimli olmak istersin o sana kalmış ama minimum 65-70 olman lazım.Ben Jay Cutler'ın beslenme programından 1 öğün eksiltip besleniyorum gayet memnunum 1-2 haftada mutlaka kilo alırsın.

Sayfayı Paylaş