15 yaşındayım,karbonhidrat tozu kullanmak istiyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mona tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    yaş:15 boy:1.84 kilo:57.Gerçekten çok zayıfım ve 1 aydır kilo almak için kalorisi bol şeylerden aşırı yiyorum ama yinede 500 gramdan fazla bişe alamadım ve biraz daha bu zayıflığa tahammül edemiycem.ben bu 1 ay içindede kendi dambıllarımla ve yayımla internetteki hocalardan ve burdan gördüğüm hareketler çerçevesinde,kendimi sakatlamıycak şekilde çalışıyorum.ama sonuçta kas yapmanın yolarından birisi kilo alarak kas yapmak.Bunla ilgili şeyleri biliyorum ve benim kilo almam lazım.Bu yüzden karbonhidrat tozları yani weight gainer kullanmayı düşünüyorum.

Birinci sorum;yaşım biraz küçük olduğu için bu kilo aldırıcı tozlar kullanmamda bi sakınca olabilir mi?

İkincisi;karbonhidrat tozu markaları hakkında bi'şey bilmiyorum,sizin kullanıp memnun olduğunuz ne marka var? Ve nerelerden temin etmemi uygun görürsünüz?

Üçüncüsü ; babam bu olaya pek sıcak bakmıyor,yok '' ilerde çıkar bunların zararı '' felan diyor.bu yüzden nasıl bi yol tercih etmeliyim?(Not:çok kalorili şeyler yesemde yukarda dediğim gibi az kilo alıyorum)

Bildiğiniz incecik bi çubuk gibi duruyorum,boyumdan bi' şikayetim yok ama kilom çok az :/ yardımlarınızı bekliyorum abilerim ve kardeşlerim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar ve beslenme formu sabit basliklarinda tum aradigin seylerin cevabi mevcut.

3. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    tamamda protein tozları sivilce yapıyormuş genelde,aynı şey karbonhidrat tozları için geçerli mi?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sayfayı Paylaş