1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

15 yaşındayım biraz kambur ve zayıfım bu vücuda ne önerirsiniz? (acil)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve zyzz99 tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. zyzz99

zyzz99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Istanbul
  2. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle boyuna göre çok çok zayıfsın ve kambur içinde barfiks çok iyi geliyor kendimden biliyorum. Sana önerim 2-3 ay kadar evde çalışıp biraz kilo almaya çalışman eğer evde çalışma gibi bi tercih yaparsan flexor hocanın çeşitli konuları var oradan destek alabilirsin.

zyzz99 bunu beğendi.
  3. hüsüman!

hüsüman! Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Öncelikle bir diyetisyene görünmeni tavsiye ediyorum. beslenme düzenini oturtman lazım.

zyzz99 bunu beğendi.
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sevgili zyzz99; yaşınız genç zayıflığınızı kafaya takmayın. size önerim sporla birlikte yemek yemek yemek ve yine yemek :). zararlı yağlardan kaçının faydalı yağları mutlaka alın. sigara alkol gibi zararlı maddeleri bünyenize sokmayın.

zyzz99 bunu beğendi.
  5. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    ılk kılo almaya bak kılo alırsan sırtında duzelmıs olur ayrıca sırt programı yaparsın sırtını duzeltmıs olursun senın yasında kılo almak
    cıdden zor eger kendım evde programa uyarak beslenırım kılo alırım dersen forumda gereklı konular var arastırman yeterlı gainer tavsıye etmem yasın kucuk cunku
    eger bu halınden dolayı cok sorun edıyorsan kıloda alamıyorsan Gaıner alıp kılo alabılırsın forumda arastırma yap derım..

zyzz99 bunu beğendi.
  6. zyzz99

zyzz99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Istanbul
    teşekkürler :)

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Acilen gördüğün herşeyi yemeye başla :) Kamburluk çok büyük ihtimalle sırt kaslarının zayıflığındandır.Sırt kasların güçlendikçe düzelir.Az tekrar-yüksek kilo şeklinde ağırlık çalışıp ana hareketlere odaklan,bench press,squat,deadlift,bent-over row,yapabiliyorsan barfiks,yapamıyorsan güçlenene kadar lat pulldown vs...Ne yaparsan yap çok ye,tıka basa doyduktan sonra biraz daha ye...Yaşın henüz çok genç şimdi doğru şeyler yapmaya başlarsan canavar gibi olursun :)

zyzz99 bunu beğendi.
  8. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Saldır yemeklere :D ve fazlada hareket etme cok cabuk kılo alırsın . Tabı bu sağlıklı mıdır degıldır ama cabuk alırsın kılo

zyzz99 bunu beğendi.
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Acil bir sekilde beslenme programi cikarmanizi tavsiye ederim.Vg ile ugrasirsaniz, durus bozukluklariniz giderilecektir.

10. zyzz99

zyzz99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Istanbul
    bhrmcr body salonuna gittigim zaman ordaki hocalar bana program cıkarırmı kendim mi cıkarmam gerek?

11. brhmcr

brhmcr Guest

Yeni baslayanlar ve beslenme bolumlerindeki sabit basliklara gozatatsan kendi beslenme programini rahatlikla cikarabilirsin.

12. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Çalışmanı öneririz başka ne önerelim, sırt bel karın kasların geliştikçe daha dik duracaksın. Sporla kilo da alırsın zaten .

zyzz99 bunu beğendi.
  13. Equity

Equity Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bak kardeşim seni kendime gerçekten yakın gördüm çünkü şuan karşımda aynı ben var :D
    - Ben yaklaşık olarak bir 100-140 tl arası harcayıp dambıl - kapı barı - yüzücü yayı - el yayı falan aldım daha yeni başlıyorum ha :D bayram sonrası el yayı hariç o var her şey gelecek elime sonrası için nemi yapıcam bak sakın ve sakın acele etme çünkü şuan hayalini görüyorum senin plaj erkeği olmak istiyorsun sen acele edersen dengesiz bir vücudun olucak bak şimdi sana vericeğim konuları oku sonra mutlaka ve mutlaka siteyi iyice dolaş ben yaklaşık 1 yıldır yani 1 yıla yakın bir süredir dolaşıyorum sana önemli linkleri atıyım :
    Yeni başlayanların merak ettikleri : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-n-merak-t8675.html
    VE MUTLAKA YENİ BAŞLAYANLAR BÖLÜMÜNÜ BAŞTAN AŞAĞIYA GEZ
    DAMBIL İLE ÇALIŞMA : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-ali-ma-t8567.html
    ve kardeşim FleXoR üstadımızın konuları seni çok yakından ilgilendiricek bu iki konuyu verdim bunlardan yola çıkarak diğerlerinide bula bilirsin çünkü Hadi kolay gelsin :D

zyzz99 ve (silinen üye bunu beğendi.
  14. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;
    Başlıkta teşekkür mesajı yazarak mesaj kirliliğine yol açmak yerine üye mesajının sağ alt köşesinde bulunan “Teşekkür Butonunu kullanmalısınız.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

zyzz99 bunu beğendi.
  15. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    aynı benim ilk başlardaki vücudumu gördüm sende sana tavsiyem çok dikkat ederek kaliteli yağlar alarak kilo alman o kambrumsu görüntüde sen hacimlendikce kas inşa ettikce minumuma inecektir kendimden biliyorum spora başladan önceki vücuduma çok benziyor vücudun

zyzz99 bunu beğendi.
  16. finikeli07

finikeli07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok zayıfsın ilk önceliğin kilo almak bence 65-70 lere gel sonra işine bak geliştir kendini

zyzz99 bunu beğendi.
  17. faraway35

faraway35 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    aynı problem bendede var 182 ye 58 kiloyum aynı benim vucuduma benziyor. bende kilo alamıyorum ne yaptıysam alamadım. tavsiyeleriniz nelerdir bu kiloyla spora başlarsam eger spor yaparak kilo alabilirmiyim? bide çok zayıf oldugum icin agırlık kaldırmaktan cekiniyorum sakatlanırım diye cünkü :D bi deri bi kemiğim :))

zyzz99 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş