15 yaşındayım bana yardım ederseniz size minettar kalırım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve italyan_aygırı tarafından 26 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. italyan_aygırı

italyan_aygırı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben evde body yapıyorum hergün 3 kere mekik çekiyorum birer dakika aralıklarla ve mekik 30tane cekiyorum her cekişimde ondan sonra şınav 3 kere 20 adet 1'er dakika arayla çekiyorum ve 15 kiloluk dambuull kaldırıyorum ve yüzüyorum sizce benimm vucudum gelişirmi yardım ederseniz çok sevinirimm abilerim şimdiden saolun:)

2. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen vücut geliştirmeden önce boyunu daha fazla uzatmak için çalışmalısın. yüzmeye devam et onun dışında yüzemeyeceğin zaman koşarsın, basketbol oynarsın. bu senin için şimdilik yeteli olacaktır. kesinlikle eline dambıl alma.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Daha öncede iki defa aynı başlığı açmışsın forum kurallarını oku, forumla aşina ol, kurallara uymayan üyeler forumdan uzaklaştırılıp üyelikleri engellenecektir. Sorunun cevabını vereyim;

Vücudun gelişir ama belli bir seviyeden yukarı çıkmaz, helede elindeki dumbelları bilinçsiz kullanmaya devam edersen. Eğerki nasıl kullanacağını merak edersen forumda zaten mevcut Antrenman Bodybuilding Fitness bölümünde bu konuda bir kaynak mevcut onu inceleyebilirsin, bunun dışında boy uzaması konusunda endişe etmene gerek yok sadece birkaç egzersiz.dışında zaten onları yapmayacaksın.

Başlığı kitliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Temmuz 2007
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş