15 yaşındayım , 2.5 ayda body building ile 3 cm uzadım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve İm 2 Dangerous tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sizce nasıl ?
    Normal bir artış mı bu acaba .?

2.5 ay önce başladığım da 1.69 boyun da ve 46.300 kiloydum ve 2 ay sonra boyum 1.71 oldu ve kilom 47.300 oldu (biliyorum çok fazla değil , çünkü beslenmeye fazla dikkat etmiyordum) aradan 2 hafta geçti şimdi 50.800 kiloyum ve boyum 172 . sizce bu artış ne kadar daha devam eder? 6-7 aya boyum da en fazla kaç cm uzayabilir ? Salon da çalışıyorum.

Gelişim çağında bodybuilding yapan arkadaşlara tavsiyem omur iliğinizin uzamasını yavaşlatıcağı için çok fazla ağırlığa girmemeniz . herkese iyi forumlar iyi günler bench_O

2. sserkan1

sserkan1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Valla bayağı uzar bi 5 - 7 santim arası bence ben 17 yaşıdanyım 3 ayda benim bile 2 santim attı seni düsünemiyorum :)

3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bende ergenliğin ilk dönemlerinde şınav çekmeye başladım omuzlarım baya genişledi sandım ki sebebi şınav çekmek hala şınav çekiyorum artık gözle görülür bir omuz gelişmesi söz konusu değil.uzama zamanında gidip spor yaptığın için böyle boy atmışsın.kalan 6-7ay böyle uzama devam edebilirde bu boy uzun süre kalabilirde belli olmaz.

4. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındasın. ( foruma doğum tarihini doğru girdiysen doğru hesaplar, yaşın 20 yi geçtikten sonra 1 yaş büyük söyleme huyundan vaz geçersin merak etme :D )

vucut geliştirmeyle pek alakası olmayabilir boyunun uzamasının, sonuçta büyüme çağındasın.

20 ye kadar yolun var, dengeli ve sağlıklı beslenir basketbol gibi boy uzamasını destekleyici sporlar yaparsan 1,80 i rahat görürsün.

Prometheus676 bunu beğendi.
  5. UltraGunner

UltraGunner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yazın 7 8 cm atmıştım şuan 1.68 im adam zayıf olduğumdan biraz uzun duruyorum bodyede sırf boyumdan dolayı gitmiyorum kalırsın öyle diyolar

6. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Maşallah 2,5 ayda 3cm yakında beni geçicek :D

7. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya , 15 yaşındayım çünkü 1997 ocak ayı doğumluyum :D 1 ay yüzünden 1997 liyim anlıyacağınız. 6-7 ay hiç bir spor yapmadım düzenli beslenmedim boyum sadece 1 cm uzadı ama spor yapıp düzenli beslenildiğin de body building de boy uzatırmış değil mi arkadaşlar :D

Sayfayı Paylaş