15 Yaşında Kilo Problemi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ber134 tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ber134

ber134 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben 15 yaşındayım yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum 5 ay spor salonunda yaptım 1 ay ara vermek zorunda kaldım ama evde kendi kendime ( şınav , mekik vs. ) gibi şeylerle bırakmadım.Spor salonuna gidiyorum şuan problemim ise kilo.
    52 kiloyum ve cidden zayıfım bu konuyu açma sebebim bugun spor salonunda küçük bi çocuk gelmiş(nerden geldiyse) geldi benle abi biraz kilo al yaa diye dalga geçince çok ağrıma gitti ama kafaya takmadım neyse ben kilo almak istiyorum ama bi türlü alamıyorum arkadaşlar lütfen yardım edin kollarım ince kemikli oldugumdan iyice zayıf görünüyor.Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler.

Edit : Boy 1.72 - 1.73 civarı.

bench_O

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    kilo almak, beslenme isidir. Nasil kilo alacagina ise sen karar vereceksin. Saglikli yaga oranla daha fazla kas kutlesi almak mi yoksa abur cubur ile yaglanmak ve sagliksiz bi sekilde kilo almak mi? eger cevabin ilk secenekse, saglikli beslenme konusunda arama yapabilirsin. Ayrica Compound hareketlerle ile agirlik calismasina yonelirsen daha cabuk etkilerini gorursun ama mutlaka iyi beslenme sart.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-almak-isteyenlere-t1680.html

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : yeni başlayan, kilo

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum Kuralları okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş