15 aylık sonuç

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve kozan40 tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    [​IMG][​IMG]

1. fotoğrafda 15 yaşındayım
    2. fotoğrafımda ise yaşım 18 dir

1. fotoğraf spora başlamadan 1.5 yıln önce cekilen bir fotodur spora başladıgımdaki kilom ise 53 dü 8 ayda 20 kg aldım ada sonra toplam 11 ay icinde 81 e ulaştım ve yazında kilo vererek 75 e indim şuan 2. fotoğrafaki kg durumum ise tam 75 dir :) elimde bu fotolar oldu icin bunları paylaştım dierleri telefonumdaydı formatta gitti :(

2. noyanaktas

noyanaktas Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Spora ilk başladığın gün çekilen fotoğrafın da olsaydı hiç fena olmazdı. Aşama aşama koyman daha güzel olabilirdi ancak omuz ve kanat genişliğine bakacak olursak gayet güzel bir çalışma olmuş. Yanılıyor olabilirim ancak halen yakman gereken yağların var ve pozdan dolayımıdır bilmiyorum belini elinle sıkıyormuşsun gibi birgörünümde var şuan bakılınca. Kendini çok kasmadan bütün pozları vererek fotoğraf çekinip burada yeniden paylaşırsan daha fazla yorum alabilirsin.

Dipnot; Fotoğraflarda yüzünü silmeni öneririm gereksiz ve saçma yorumlar olabiliyor ve başka şeylere de yol açabiliyor. İnsanların ağzı torba değil malesef.

Falcon5 bunu beğendi.
  3. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim 1 hafta icerisinde bi kac fotoğraf daha paylaşırım bi sürü vardı aslında ama telefonuma format attıgım icin malesef hepsini kaybettim sosyal medya hesaplarımdada öle yarı cıplak pozlu fotom olmadıgı icin atamadım teldeydi hepsi bide bunları buldum :D [​IMG][​IMG] burdada yarı bulk halimdeydim

Son düzenleme: 18 Ekim 2013
  4. komando1991

komando1991 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    isteyince olabiliyor dedirten tarzda
    fotoğraflar koymuşsun başarının devamı dileğiyle iyi çalışmalar...:D

5. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sırt iyi ama biceps yok neredeyse. 15 ayda hiç çalışmadın mı kol?

6. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Mavi tshirtlurtlu fotografim cekileli 5 ay oluyo yanlız suan biceps hali ole deil iyi sayilir yine fotoğraflar atarim gorursunuz

blacktox bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş