14 Yaş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve UP#8 tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UP#8

UP#8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meraba herkese ben 14 yaşındayım 167 civarında bir boyum var Ve kilom 61. Göbeğim biraz fazla ve evde günde 3 kere bunları uyguluyorum https://www.youtube.com/watch?v=cEvzL2exAxk koşu bandında koşmaya yarın başlamayı düşünüyorum ve boğazdan kestim.Sabahları bir haşlanmış yumurta yapıp sarısını çıkartıyorum. Beyazını sütle beraber yiyorum.Bu bana yetiyor.Öğlen koşu bandında olacağım yaklaşık 40 dakika.Eve gelince yağsız makarnanın içine ton balığı dökeceğim ve mideye güp Ancak bunun yağını süzün felan diyolar bu yağ nasıl süzülecEk onu merak ediyorum Akşamları ise tavukla beraber az pilav yiyorum bazen salata yiyorum gerçekten doyuruyor.Ama henüz protein tozu kullanMak istemiyorum onun yerine akşam yatmadan önce az lor yemeyi planlıyorum.

Sizce okul başlayana kadar gözle görülür bir etkisi olur mu ? Ayrıca yarın salondan çıkınca dardanel ton balığı almayı düşünüyorum makarnayla beraber haftada 2 kere yiyeceğim

2. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Diyet yapıyorsan okuduklarım kadarıyla makarnayı esmer ve pirinç pilavı yerine bulgur pilavını tercih etmelisin.

UP#8 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş