1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

14 Yaş, 57 Kilo

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve atakan966 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. klavye

klavye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Obliklerde yağlanma mı var yoksa define bir kas mı?

Yan mekik gibi hareketlerle aran nasıl?

2. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Obliklerde yağlanma yok, dediğiniz gibi define ve poza da bağlı biraz. Programımda ağırlıklı ve ağırlıksız yan mekik var.

3. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Değerli enwer-34; son 2 mesajım sizin ile ilgili değildi yahu. Atakan genç bir arkadaşımız belki kibarlıktan belki de daha önce duymadığından, öğrenmemiz gerekenleri öğrendik dediğinde buna itiraz ettim. Zira ülkemiz de de bazı salonların uğraşmamak adına bazı yaş gruplarını almadığını, bir arkadaşımdan duydum (ne kadar doğru orasını bilemem, benim için yeni ve şaşırtıcı birşey değil sonuçta bu tür şeyler). İkinci mesajda da konuyu açan o olduğu ve off topic yaptığım için kendi payım adına özür diledim. Ne sizin ile ilgili bir terim vardı ne de anti yazı.

Hocam diyorsunuz ya; Atakan ben 14 yaşında başladım fakat Avrupa'da daha erken başlıyorlar demiş, bende 12-13 yaşındakileri kaydetmiyorlar (...) dedim diye. Aslında tüm sorun burada. O sözünüzün devamında; 12 yaşındaki her çocuğu salona kaydederler demiş gibi sert devam ettiniz. En başından beri aslında bunu anlatmaya çalıştım.

Neyse ki kalınlaştırdığım cümleyi eklediniz :) Zira doğrusu da bu. Eğer ileride olur ya internette iddianızı destekleyen kanunu bulursanız paylaşmanızı tekrar rica ederim.

Daha önce de belirttiğim gibi o videoları seyahatten çok yorgun olduğumda ekledim. Devamında da hatamı düzelttim. Yeni görüntüleri ertesinde eklemiştim. Tekrar incelenebilir. Rusya'nın gençliğe önem verdiğini bende biliyor ve sosyoloji araştırmam için de yakından takip ediyorum.

Sanırım bahsettiğiniz ilk video Lorenzo adlı arkadaş. Bu kişi yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşında başladı (en fazla 1-2 ay oynar ). Salonda çalışıyor. Atakan'ın yaşında ayırabileceği kadar zaman ayırabilir çünkü özellikle de başladığı dönemde okulu var. Fransız. En başından bu yana salonda çalışmaktaydı ve ben bu arkadaşı ilk başladığı dönemlerden beri takip ediyorum. Keza Fransa'da da tanıdığım genç çocuklar salonlarda çalışıyorlar. Tanıdıklarım düzenli çalışmadıklarını söylüyorlardı fakat 12-13 yaşlarda başladıklarını söylüyorlardı.

Yahu zaten birçok AB ülkesinde 17 yaşında araba kullanılabiliyor. Hatta İrlanda da ve İngiltere de ehliyet yaşı 17. Avusturya'da oy verme yaşı 16. Böyle ülkelerde yasal olarak bu sporu yapma yaş limiti koyulacağını mantığım almıyor.

Son düzenleme: 26 Aralık 2010
  4. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok iyi kaslara sahipsin bu yaşta bende 14 yaşındayım bi sana bakıorum bir de kendime bakıorum imreniyorun valla sana..:D

Yolun açık olsun kardeşim bu sporda başarılısın ipin ucunu kacırma :D

5. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler, umarım sen de hedefine ulaşırsın :)

Serkoss bunu beğendi.
  6. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar ne yaptıysam kolda bi gelişim sağlayamıyorum, biceps için de triceps için de durum aynı. Programıma bakarak eleştri yapabilecek var mı ? şu hareket fazla şu sistemle çalış vüdunu böyle şaşırt vb gibi. Bu arada, hafta içi zamanım olmadığı için bütün program cuma cumartesi ve pazara yayılıyor, bunun çok zararı olur mu bilmiyorum ama bu konuda da tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

7. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1 gün gidip 1 gün dinlenip yada 2 gün gidip 1 gün dinlenmek daa iyi oluyor Şahsen ben 3 gün üst üste gidildiğinde verim alamıyorum..Programını yazabilirmisin...

Bu arada hayırlı olsun salona başlamışıın :D

8. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Programımı yazmıştım zaten buyur. Malesef salona başlayamadım daha evde çalışıyorum hala...

9. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Programın gsl ama dediğim gibi keşke 1 gün dinlenip 1 gün çalışma şeklinde yapabilsen daha sağlıklı olur...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:01 ----------

Sanki Hareketlerde çok ağırlık eklemişşin gibime geldi yanlışsam düzeltin ama biras daha az agırlık yapıp çok tekrar yapsan daha iyi olur bence..Ama bunlar bana zaten hafıf gelıo dersen başka...

10. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53

Programı 3 güne sıkıştırma, kilo almadan da hacim kazanman özellikle kollarda zor.

Serkoss bunu beğendi.
  11. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Bencede 3 güne sıkıştırma derim 65-66 kiloya kadar çıkmaya çalış...

12. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Malesef başka zamanım yok.. Ama cumartesi günü zaten sadece karın olduğu için off gün gibi oluyor dinlenmeye az da olsa zamanım oluyor yani..

13. Serkoss

Serkoss Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Belirli bir Beslenme programın varmı ??

14. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Malesef hayır

15. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar aşırı derecede motivasyon sıkıntısı çekiyorum yardımcı olabilcek olan birisi var mı ?

16. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    değişim varmı?

17. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Hayır malesef, hatta bu gidişle gerileme bile olabilir. Dediğim gibi motivasyon konusunda sıkıntı çekiyorum ve fazla zamanım da olmuyor okul nedeniyle, bu yüzden antremanları aksatmaya başladım. Sanırım yazı bekliycem bi spor salonuna başlamak için...

18. burakdemiral98

burakdemiral98 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Evet çok güzel :) 3 yıl geçmiş fotolara bakabilir miyiz ?

19. cagatay94

cagatay94 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sağlam vücudun var daha da çalışırsan çok iyi gelişirsin. Devam et bırakma ;)

20. atakan966

atakan966 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    bi yanlış anlaşılma var galiba 1 yıl geçti aradan ama malesef 1yıl ara verdim, tekrar başlayalı 1 ay oldu. Bu sefer salona yazıldım, çok büyük değişimler olacağına inanıyorum. 1-2 ay sonra tekrar fotoğraf ekleyeceğim, şuan itibariyle 61 kilo civarındayım ama ölçülerimde önemli bir değişiklik yok. Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:40 ----------

Desteğin için teşekkür ederim, dediğim gibi 9-10 ay kadar ara vermiştim fakat şimdi yeniden başladım ygs'ye kadar da devam edeceğim inşallah

Sayfayı Paylaş