14 Yaş 1.99 Boy Tavsiyeler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muti5757 tarafından 27 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Öncelikle herkese iyi günler boy'um 1.99 Kilo 86 body'e başlayalı 2 gün oldu hocam ilk 3 gün bütün aletleri yapmamı soledi 2 gün sonra bana bi program yazacak acıkcası farkındaym bende bi a-normallik var 12 yaşındayken 1.79 dum 13'ünde 1.86 suan 14 ündeym boy 1.99 acıkcası dahada uzamak istemiorm 70 kiloyla bütün aletleri tek tek yaptm yanlz sole bi sorunum war bu normalden daha özenli beslenme felan filan ne biliyim çikolata yok :D hamburger bilmemne beni baya zorlucak ama zamanla bunuda asacagıma inanıorm bu sporla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim Daha Yenisin ve Yaşın Oldukça Genç.
    3x12 Normal Kilogram ile Çalışmanı Tavsiye Ediyorum.
    Yaşıtlarına Göre Çok Daha Güçlü Olabilirsin veya İyi Gelişmiş Olabilirsin Ama Bu Yaşta Fazla Kilo Çok Risk Taşır.
    3 Set 12 Tekrar Normal Kilogramlarla 1 Gün Gidip 1 Gün Dinleneceğin Güzel Bir Program Yazdır,Tüm Bölgelerini Çalıştırttır.Önkol-Arkakol , Bacak-Sırt , Göğüs-Karın , Bilek-Omuz.
    Yediklerine dikkat et , Günde en az 120 130 Gram Kadar Protein Almaya Çalış.Yağlı Yiyeceklerden Uzak Dur.

Forumu araştırırsan bir çok bilgiye kavuşursun.
    Ayrıca , Video sitelerinden örnek : youtube vs. profesyonel sporcuların videolarını izleyerek hareketleri daha iyi kavrayabilirsin.
    Kolay gelsin , kendini fazla yorma :)

muti5757 bunu beğendi.
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    öncelikle bu güzel yorumun için sana tesekkür ediorm tavsiyelerini dikkate alacam squat hack squat gibi hareketleri yapmak icin erkenmi bilmiyorum ama başladım herkes diyor senin dedigin gibi fazla agır yükleme vb. ama mesela 60-70 kilonun altında çalısınca pekte bana faydalı olacak gibime gelmior 60-70 kilodan aşşağı hareketleri uzun bi süre yapınca zorlanma farkediyorum mesela 25-30 rahat yapıorm 60-70 ile çalısınca 15 zar zor yapabiliorm istedigimde bu zaten zorlanmak git gide bu sayıyı kg ile birlikte yukarılara çekmek istiyorum.body e karşı 10-11 yaşından beri özel bi ilgim var evde olsun kendimce yaptıgım belirledigim günler vardı örnegin haftanın 4 günü evde kendimce şınav mekik barfiks çalısırdm o zamanlar boy gelisimimi engellemesin die body gibi bi spor'a yönelmedim artk boy'dan yana bi sıkıntım yok yüksek agırlıklarla çalısırken hiç bir şekilde olumsuz bi şey hissetmiyorum bakalm bugun 80'e çıkarmaya calısacam :)

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenme, antrenman, dinlenme ve benzeri birçok konu forumda mevcuttur. Lütfen başlık açmadan önce arama yapalım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş