14 aylık gelişim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dlxattack tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar 30 temmuz 1994 doğıumluyum 175 boydayım önceki konularımdan biliyorsunuz beni zaten bu işe ilk başladığımda gerçekten çok zayıftım tipik bir ince kemikli kasssız ektomorfiydim genetiğimi aştığıma inanıyorum artık ama ne yazkkı bu sene sınavdan dolayı spor salonuna yazdırmayı kabul etmiyor ailem bende son 2 aydır evde çalışıyorum 1 sene spor salonu ve 2 ay evde 12+2 yani ve önümüzdeki yaza kadarda evde çalışcam eve alet aldırmayı kabul ettırmıstım bı ara ondanda vazgectiler ne yazıkkı işim zor olcak umarım formumu kaybetmem fakat 2 aydır formda tutmayı başardım spor salonuna gecen gun gıdınce yıne aynı agırlıkta bench basabıldım evde ise çeşitli açılarda degısık sınav mekık haraketlerı yapıyorum tek yaptıgım haraket bunlar

evet bu spora başladığımda 53 kiloydum şimdi ise 65 kiloyum kollarım 26 cmden 34 cme geldi yağ oranım ılk basladgımda yüzde 14 du bi ara yüzde 7 lere dustu en son olcturdumde spor salaonundan ayrılmadan önce yüzde 9 du bi ara 67 kiloya kadar çıktım fakat yazdayız spor salonunada gıdemıyorum artık ıstahım kapandı kilo verdim 65 kiloyum su an ama su sene içinde inanıyorum iyi bulk olcam sınav stresı halıyle yaglanıcam sonrada onumuzdekı yaz parcalıcam gayet şık bir vücut elde edicem umarım eksiklerimi yazın çekinmeyin hiç ama son 2 ay evde çalıştığımda göze alın ve ektomorfi bir yapıda ve tamamen doğal supplemntsız oldgumuda unutmayın. ama biliyorum az bir gelişim oldu ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım

buyrun ilk halim
    2.aylık halim

en son 14 aylık halim(12 ay spor salaon +2 ay evde sınav mekik)

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Haziran 2012
    Azi ve jemholie bunu beğendi.
  2. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    ya akrdes fotoları nasıl yuklemıssın ya ınsanlar bakıcak buna afedersın devler fln bakmıcak :)

e.mutlu bunu beğendi.
  3. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    büyük olması daha iyi aslında neyse düzelttim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:35 ----------

Azi bunu beğendi.
  4. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yorum yokmu :(

5. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Kollar göğüs omuz orantılı güzel omuz genişliğinde güzel fakat triceps calf leri eksik buldum bacakları göremedigim icin yorum yapamıcam ama onun dışında güzel daha önünde uzun zaman var.Tebrikler

6. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    14 ay yazınca ilk başta beklentilerim daha büyüktü açıkcası ama başlangıç ölçülerine ve kilona bakarsak gelişim gayet iyi.bence biraz daha hacimlenmelisin kilon ile boyunun orantılı olmadığını düşünmüyorum vücut gayet fit başlangıç ölçülerini ve şuanki ölçülerini yazarsan bence daha iyi olur form korumak açısından başarılar..

7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim evet calflar benimde ghep dikkatimi çekti ve bacaklarım söndü biraz spor salaonuna gidemeyince ama giderkende ince kalıyordu belkide genetiksel ama bi yerde hata yapıyorum belli bu bacak olayında calfların üstü iyi duruyorda yani baldırlarım kalın iyi duruyor ama diz altı calflar ince duruyor nedense teşekkür ederim yeniden

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:47 ----------

teşekkür ederim sadece kol ölçüm var kolalrım 26 cm den 34 cme geldi evet hacimlenmem şart elimden geleni yapıyorum hacimlenmek için ama az gelişim biliyorum daha iyisini yapabilirdim bu süre içinde

düzetlme: araya bir resim kaynamış o resim 8.aylk halim

Son düzenleme: 19 Haziran 2012
  8. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    konuda yanlışık olmu araya resim kaynamış 2.resmim 8 aylık halimdir. 3.resimde 2 aylık

bu arada bir kol resmi daha maksat yukarıda çıkarmak konuyu.)

9. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    birkaç yeni resim daha

Son düzenleme: 25 Haziran 2012
    Azi bunu beğendi.
  10. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    ektomorfi için çok iyi
    beslenmeni kısa bir özetle yazarmısın ?

11. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    -sabah 3 yumuta haşlanmış bazende tavada yanında yarım litre süt bal vs peynit vs çeyrek ekmek 4 saat sonra
    -pilav yada makarna yanındada kırmızı et ayda beyaz et ceyrek ekmek 2 saat sonra antreman antremandan gelir gelmez
    -3 yada 2 kutu ton balıgı yarım ekmek arası 4 saat snra
    -pılav yada makarna yanında da kırmızı et yada beyaz et 2 saat sonra
    -yarım litre süt yanındada bazen nutelallı ekmek bazen kek börek bazen dondurma filan

12. mertleon

mertleon Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim ek besin takviyesi aldınmı whey protein

13. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut güzel ama günışığında çekildiği için hatlar belli olmayabilir başarılı buldum ben

dlxattack bunu beğendi.
  14. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    aga ben bişey anlamıyorum yüzünün resmi avatarında zaten var diğerki resimlerde saklamana ne gerek varki çok merak ettim.Vücuduna gelince güzel gelişim tebrikler.Kanatlar eksik bak sana redbull iç demiştim içmemişsin.

15. ekin34

ekin34 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kolları çok beğendim ayrıca bende ektomorfiyim , verdigin beslenme programını uygulayacagım :/ .

dlxattack bunu beğendi.
  16. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    bence gayet fitsin, prof. düşünmüyorsan formunu koru :) hatta suratını kesmissin hep ama kendine güveniyosan bi ajansa git :)

17. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    hayır hiç bir şey kullanmadım sadece yemek yedim kullanmayı düşündüğüm zamanlar oldu ama vazgeçtim sonra

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:35 ----------

teşekkür ederim suratımı kestim resimlerde koymayım dedım gözüksün istemedim kardeşim ajans olmazki ya yani kendimi beğeniyorum ama boy 175 176 177 ne zamandır olcturmuyorum ama buyuk ıhtımal en fazla 177 dir 180 ustu olmak lazım değilmi mankenlik için filan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:37 ----------

kanatlar iyice gerilemiş olabilir son 2 aydır evde sınav mekik ile çalışıyorum çünkü spor salaonuna gidemicem 1 sene boyunca evde sınav mekik sadece surata gelince avatrdada yüzüm pek belli değl hani gözlük filan var

18. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kalf neredeyse hiç yok ?

19. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    evet benim calflar nedense hep ince kaldı baldırlarım filan leg pressde calf pressde o kadar ağır kilolar kaldırabilmeme rağmen nedense ince durdu genetik bişi kemikle ilgili bi yerde hata yaptım desem ağır giremezdim ağırlıklarda birde 2 aydır bacakda çalışamıyorum 3 ay oldu hatta iyice incelmiş olabilir

20. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    dostum ben burda 2 fotoğraf görüyorum ikiside birbirinin aynı ilk halin yok ama güzel vucut :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş