13 Yaşındayım Spora Yeni Başladım Tavsiye Almak İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve selcuk06101 tarafından 23 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. selcuk06101

selcuk06101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle S.a arkadaşlar ben spora yeni başladım 3 kg lık dambıllarım var onlarla çalışyıorum bide mekik flan çekiyorum ayrıcada bükbüküm var uzun boyluyum 1.73 13 yaşındayım ancak çok kiloluyum 100 kg Sizden isteğim hem kilo vermek hemde vücudumun bi şekle girmesini istiyorum illa baklavalar çıksın istemiyorum zaten kolay bişe olmadığını biliyorum.Şınav bundan 1 2 ay öncesine kadar çekemiyordum ancak dambıllarla bir süre çalıştıktan sonra artık 3 4 tane çekebiliyorum bu sayı zaten artıcak set yapmaya başlıcam Dediğim gibi isteğim illa kasların belirginleşmesi deil sadece vüdumun şekil alması Bunun için Yemek düzeni veya çalışma düzeni ne olursa işime yarıyabilir yiyeceklerime dikkat ederek düzgün çalışıcağım ancak tam bir bilgim yok o yüzden size bir danışmaya karar verdim.
    ilgilenen arkadaşlar için teşekkürler
    (100 kiloyum flan ama çeviğimdir bench_O :D )

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bu konuyu açtığın yerin üst kısmında hazır başlıklar var. Orada bu sorulara uzmanların verdiği cevapları görebilirsin.

3. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    13 yaş, 1.73 boy, 100 kg. intihar sebebi :D

4. erko merko

erko merko Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    100 kg yaşına göre çok fazla bi rakam, herşeyden önce kilo vermelisin 65 kg civarı olsan yeterli senin için, sabahları koşu yap derim

M0ssento bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş