13 yaşındayım kas boy herşey yardım...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bra85der tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bra85der

bra85der Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle Selamun aleyküm.
    bench_O bunun gibi kas yapmak istiyorum :D
    13 yaşındayım
    52 kiloyum
    154cm boyum var
    yüzme sporuna falan gitmeden basketboll oynamadan (ikisiylede aram berbattır)
    Boyum nasıl uzar. Eğer dumball 5 kg ise kasım zarar görür mü vücdumu şekilsiz olurmu ??
    Yap dediğiniz herşeyi yaparım. Yeter ki idare eder bir vücüdüm ve 170 üstü boyum olsun.
    Bunu sadece kendim için değil özürlü bir çocuk için de istiyorum. Onu eziyolar sınıfta dalga geçiyolar onu korumak için yapıyorum bunu. Ben Halid bin velid in soyundan geliyorum. Kılıca kalkana merakım olmuştur hep. Nasıl olduysa benden güçlü olanları hep devirmişimdir. Hırslıyımdır. O çocuğu korumak için herşeyi yaparım. Ne olur bana yardım edin kas çalışmak boy uzatmak istiyorum Süt içerek zıplayarak uzar mıyım ? kocaman baldırlarım var ve kocaman bir göbeğim var eritmek için ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler weightlifter weightlifter weightlifter

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy uzaması

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş